PREDAJ 3izb.dom ,HIDÁSNEMETI, rozsiahly pozemok,

Reality Hidasnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Hidasnémeti

Leaders & Partners reality s.r.o. a Jaroslava Juríková ponúka na predaj novostavbu rodinného do

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hidasnémeti

240,000 €

Apartmán MELIÃ Llana Resort, Kapverdy

Reality Kapverdy

1 izbový byt | Kapverdy

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán Premium Orchid v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4322 €/m²

Na predaj alebo výmenu novostavba typu bungalov v obci Buzica.

Reality Buzica

Rodinný dom | Buzica | 251 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj alebo výmenu so súhlasom majiteľa novostavbu

Publikované: 22.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Buzica

338,000 € 1347 €/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt v projekte BLUMENTAL s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 6371 €/m²

PREDAJ rodinný dom Levél

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél | Levél

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v maďarskej obci Levél, nac

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Levél

215,000 €

PREDAJ 2izbová byt Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Viztorony

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Bratislava ponúka na predaj

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

128,000 € 2323 €/m²

Apartmány The Riviera Malibu, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmány v komplexe The Riviera Ma

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

77,780 € 2881 €/m²

PREDAJ rodinný dom Dunakiliti

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti | Kiliti

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Živnostenská 4 Bratislava

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

329,900 € 2428 €/m²

PREDAJ 7izbový rodinný dom s bazénom a saunou Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Duna lakó park

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom vo vyhotovení vysokej kvali

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

447,000 € 2170 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt v projekte TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 113 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Tri ve

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,000 € 5796 €/m²

PREDAJ rodinný dom Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v maďarskej obci Rajka. No

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

Apartmánový komplex Grand Solaire, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

Garsónka | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka luxusný apartmánový komplex Grand Solaire Pat

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

84,795 € 4136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulná chata v chatovej oblasti Sokolské chaty

Reality Buková

Chalupa, rekreačný domček | Sokolské chaty | 23 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj krásnu novostavbu drevenej chaty s vlas

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

32,000 € 1696 €/m²

Exkluzívny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v prestížnej lokalite Košice-Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 0 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt, ktorý spája moderný dizajn, premyslenú dispozíciu a vý

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

265,000 €

Apartmány Nalia Resort - Torrevieja, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj luxusné apartmány v Nalia Resort v

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

299,900 € 3766 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmány Mirador Hills Resort Finestrat-Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj luxusné apartmány v rezorte Mirador

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026