štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Moderný dom s bazénom a stredomorskou záhradou – Lumbarda, ostrov Korčula

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Jedinečná príležitosť na kúpu novopostaveného moderného domu

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

700,000 € 3333 €/m²

Reprezentatívna polyfunkčná budova so skladom a parkovaním v atraktívnej lokalite, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Račianska | 1,650.23 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú polyfunkčnú budovu s celkovou úžitkovou plochou 1 650 m², dopl

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,499,000 € 2120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novopostavený apartmán S6 s výhľadom na more, 63,27 m², Primošten

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V novostavbe so šiestimi bytovými jednotkami sa nachádza priestranný jednoizbový apartmán, k

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

232,000 € 3667 €/m²

Moderný rodinný dom na predaj v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 200 m²

Ideálny pre rodinu, ktorá hľadá kvalitné a pokojné bývanie, je rodinný dom na predaj v Turčians

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

300,000 € 1500 €/m²

2 izbový byt Litovská Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 47 m²

Hľadáte moderné bývanie bez ďalších investícií? Tento kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

156,500 € 3330 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 - izbový bungalov, pozemok 672 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Rodinný dom v novovzniknutej lokalite Dolné lúky v obci Dechtice v blízkosti krásnej prírody le

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dechtice

225,000 € 2073 €/m²

Na predaj 4 izbový bungalov, pozemok 630 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 105.2 m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v novej lokalite Dolné lúky. Rodinný dom je umiest

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dechtice

225,000 € 2120 €/m²

Rezervované - Na predaj 4 izbový bungalov, pozemok 700 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

Rezervované - Na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v novej lokalite Dolné lúky. Rodinný

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dechtice

219,000 € 1896 €/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 567 m2 obec Dolné Dubové

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 15.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

224,000 € 2014 €/m²

Unikátny 4 izbový mezonet s galériou, terasou a parkovaním – Kuzmányho nábrežie

Reality Zvolen

4 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÝ 4 izbový mezonet s galériou a terasou 174 m2 /+ parkovacie miesto/ ZVOLEN

Reality Zvolen

Mezonet | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA zariadený 4 izbový bungalov v krásnej prírode pár minút od centra mesta ZVOLEN

Reality Zvolen

Rodinný dom | 126 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4 izbovéh

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

359,000 € 2849 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový zariadený mezonet 174 m2 + terasa + parkovacie miesto

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA 2 izbový byt 67 m2 komplet zariadený s balkónom a pivnicou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pustý hrad | 67 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásny priestranný a

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3433 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA komplet zariadený 4 izbový bungalov v krásnej prírode na pozemku 1000 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 126 m²

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

359,000 € 2849 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačný dom na trvalé bývanie, Levice časť Krížny Vrch

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Pod Kusou horou | 606 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovanú novostavbu poschodového rekreačného domu na slnečnom jemne

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

87,000 € 144 €/m²

Chatka - rekreačný domček, obec Bátovce nad priehradou Lipovina

Reality Bátovce

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 407 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu - rekreačný domček na slnečnom širokom rovinatom pozemku v záhra

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bátovce

63,000 € 155 €/m²

URBANISTA | Rodinné sídlo s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Vidiecky dom | Sklené | 335.5 m²

Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

URBANISTA | Rodinná farma s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Farmárska usadlosť | Sklené | 335.5 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

URBANISTA | Priestor rodinného domu v byte - novostavba na tehlovom dome | mezonet | Osadná

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Osadná | 180 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s rozlohou 179.51 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka priestor po

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3306 €/m²

3+1-izbový byt 99,5 m² s extra pracovňou / hosťovskou izbou | Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 100 m²

Priestranný 3+1-izbový byt o výmere 99,5 m² v prestížnom projekte Vienna Gate ponúka plnohodnot

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

399,950 € 4000 €/m²

URBANISTA | Luxusný, 100% dokončený a zariadený bungalov s bazénom

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Vavrínová | 125 m²

Nadštandardný 4-izbový samostatný bungalov s perfektnou polohou len 3 minúty od pripojenia na d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

477,000 € 3816 €/m²

URBANISTA | Penzión s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Hotel, penzión, ubytovňa | Sklené | 335.5 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie