Luxusný byt v novostavbe, 3 spálne, 138,97 m², Šibenik-Crnica

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Byty v novostavbe na jedinečnej lokalite v Šibeniku s výhľadom na staré mesto a kanál sv. An

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

750,000 € 5397 €/m²

Garážové státie 12 m2 na Kríkovej ulici, Vila Lujza na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Kríková | 12 m²

Ponúkame Vám na predaj prakticky riešené garážové státie v podzemí bytového domu Vila Lujza na

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

24,000 € 2000 €/m²

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

Priestranný dom s výhľadom na more, atraktívna lokalita, Splitska, ostrov Brač

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V srdci malej dedinky Splitska na ostrove Brač sa nachádza tento krásny, priestranný dom s m

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

680,000 € 3306 €/m²

Byt 111,69 m2 v novostavbe v Krilo Jesenice neďaleko od Splitu

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

KRILO JESENICE – NOVOSTAVBANa predaj je byt S303 na treťom poschodí n

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

650,000 € 5820 €/m²

Administratívna budova v TOP lokalite na PREDAJ, Plynárenská – Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Plynárenská | 500 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívnu budovu na Plynárenskej ulici, v Bratislava II – Ružinov,

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,850,000 € 3700 €/m²

Nebytový priestor na predaj v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rustaveliho | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový nebytový priestor – kaviareň v Bratislave, mestská časť Rača, si

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

299,000 € 2492 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s rohovým balkónom - ul. Exnárova, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Exnárovej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 4133 €/m²

Na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Budatínska | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto na adrese Budatínska 20, Bratislava – Petrža

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

18,500 € 18500 €/m²

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

Luxusný apartmán s terasou a výhľadom na more v Stivašnici, 79,60 m²

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V pokojnej zátoke Stivašnica, neďaleko Rogoznice, sa nachádza apartmán na prvom poschodí mod

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

298,000 € 4105 €/m²

Moderný nový rezidenčný komplex v Gripole, Rovinj

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Projekt Gripole predstavuje nový rezidenčný projekt v Rovinji, v rámci ktorého budú p

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

452,500 € 4137 €/m²

Moderný dom s bazénom a stredomorskou záhradou – Lumbarda, ostrov Korčula

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Jedinečná príležitosť na kúpu novopostaveného moderného domu

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

700,000 € 3333 €/m²

Rodinný dom na predaj - Jakubov

Reality Jakubov

Rodinný dom | 109.6 m²

Novostavba 5-izbového domu pri jazere – Jakubov, 109,6 m² úžitkovej plochy, terasa, pokojná lok

Publikované: 29.04.2022 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Jakubov

246,000 € 2245 €/m²

Rodinný dom na predaj - Malacky

Reality Jakubov

Rodinný dom | Jakubov | 109.6 m²

Novostavba 5-izbového domu pri jazere – pokojné prostredie, celoročné bývanie, 109,6 m² úžitkov

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Jakubov

260,000 € 2372 €/m²

Skvelý 3izbovy byt s výhľadom na Karpaty na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 81 m²

Ponúkame Vám dispozične skvelý 3izbovy byt s upokojujúcim výhľadom na Karpaty, vo vnútornom krí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5556 €/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

Vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Žltá | 13 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke. Ulica: Žltá, Slnečnice Rozloh

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

16,000 € 1231 €/m²

Moderný dom v pokojnom prostredí, Debeljak, Sukošan, 230 m², dom A

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V obci Sukošan, v časti Debeljak, sa nachádza moderný dvojdom s bazénom. Obytná ploch

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

600,000 € 2609 €/m²

Novopostavený apartmán S6 s výhľadom na more, 63,27 m², Primošten

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V novostavbe so šiestimi bytovými jednotkami sa nachádza priestranný jednoizbový apartmán, k

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

232,000 € 3667 €/m²

Predaj, byt v mestskej vile, Vis

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj je byt na prvom poschodí modernej mestskej vily na nádhernej lokalite na ostrove V

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

285,795 € 4500 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie