Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PREDAJ rodinného domu v Zohore s príjemným pozemkom.

Reality Zohor

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 230.86 m²

Realitná kancelária Urban & Partner vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne sto

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zohor

358,000 € 1551 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok vo výbornej lokalite - v prírode, a predsa v meste !

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Medená | 637 m²

Príďte a vyberte si najlepšie! Najnovšia lokalita Cínová na PRŠIANSKEJ TERASE ponúka jedinečné

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

190,470 € 299 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

VÝNIMOČNÁ PONUKA 4-IZBOVÉHO BYTU V CENTRE MESTA - 99 m2 | KOMPLETNÁ KVALITNÁ REKONŠTRUKCIA | GARÁŽ

Reality Trnava

4 izbový byt | Vajanského | 99 m²

Ponúkam Vám na predaj elegantný prémiový 4-izbový byt s nádherným výhľadom na historické mestsk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

309,980 € 3131 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ASSENZIO - PRENÁJOM - ZWIRN - NEBYTOVÝ PRIESTOR - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 34.24 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom moderné komerčné priestory v projekte Zwirn na Košickej ul

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

3 izbový byt s terasou a parkovaním - Chrenová!

Reality Nitra

3 izbový byt | Doležalova | 81 m²

video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Nitra

209,000 € 2580 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný a priestranný 4,5i bungalov v Golianove – bývanie s potenciálom až 5 izieb

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/4734b506-3786-40e1-bc37-1b1199912917 Videoobhliadka

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Golianovo

269,900 € 2212 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

DIZAJNOVÝ 1-izb. byt v projekte METROPOLIS s parkovaním | Nový downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 34 m²

Realitná kacelária Bellasity vám ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

740 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

Kompletne zariadený vzorový 3-izbový byt na kľúč | 72,50 m² + loggia | Parkovacie státie zdarma | ZÁBREH ILAVA

Reality Ilava

3 izbový byt | Mierové Námestie | 72.5 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 3-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ilava

234,000 € 3228 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Unikátny mezonetový byt pri lese s veľkými terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Sološnická | 239 m²

BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

281,500 € 3392 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

REZERVOVANÝ! Exkluzívny 2‑izbový apartmán v modernej rezidencii Central Point v centre Humenného - K2

Reality Humenné

2 izbový byt | Námestie Slobody | 69.16 m²

Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2‑izbový apartmán, ktorý sa nachádza v novej rezidencii pri

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

139,900 € 2023 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 3‑izbový byt s priestrannou terasou priamo v srdci Humenného - B1

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 135.59 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3‑izbový byt s výmerou 135,59 m², ktorý sa nachádza v

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

199,900 € 1474 €/m²

Top
Top

PREDANÝ! Veľkorysý 4‑izbový byt pre modernú rodinu v centre Humenného - L1

Reality Humenné

4 izbový byt | Námestie Slobody | 109.69 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4‑izbový byt s výmerou 109,69 m², ktorý sa nachádza v úplnom centr

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

179,900 € 1640 €/m²

Top
Top

PREDANÝ! Atraktívny 3‑izbový byt v novej rezidencii priamo v centre mesta - J2

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 72.31 m²

Ponúkame na predaj priestranný a mimoriadne svetlý 3‑izbový byt s výmerou 72,31 m², situovaný v

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

169,900 € 2350 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 5‑izbový mezonet v prestížnom projekte Átrium pod Kamenicou – centrum Stropkova

Reality Stropkov

Rodinný dom | Hrnčiarska | 178 m²

Predstavujeme vám ATRIUM POD KAMENICOU, moderné dvojpodlažné bývanie, ktoré spája nadčasový diz

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Stropkov

204,795 € 1151 €/m²

Top
Top

POSLEDNÝ voľný 3 izbový priestor v projekte VERDENA pri Peknej ceste s parkovaním v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²

Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

295,314 € 3668 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Rodinné domy na predaj (22987)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Upresniť hľadanie