3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

ELEGANTNÁ MESTSKÁ VILA NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM A ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 240 m²

Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,950,000 € 8125 €/m²

Top
Top

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predám krásny 3- Izbový byt 78m2 s 2x balkónom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

145,000 € 1859 €/m²

Top
Top

Rodinný dom 4+KK, Žilina – Rosina , 198m², pozemok 757m² ( dvoj garáž/zimná záhrada)

Reality Rosina

Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Rosina

475,000 € 2399 €/m²

Top
Top

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

Top
Top

Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Priestranný 1i byt s 2 pivnicami – Lozorno

Reality Lozorno

1 izbový byt | Lesná | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 1-izbový byt s výbornou dispozíciou v poko

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lozorno

135,000 € 2455 €/m²

Top
Top

RD_A - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Trenčín

439,000 € 2598 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Prenájom veľkometrážny 2 izbový byt II LOGGIA II ul. Francisciho Zapotôčky

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Francisciho | 64 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 2 izbový byt, v tiche

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

RD so záhradou, pivnicou garážou na Myjave.

Reality Myjava

Rodinný dom | Turá lúka | 208.4 m²

Bývanie aj pre veľkú rodinu alebo 2 generácie, ponúka rodinný dom na Turej lúke ( časti Myjavy

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Myjava

150,000 € 720 €/m²

Top
Top

Malebná chalupa s ovocným sadom vo Vrbovcoch.

Reality Vrbovce

Rodinný dom | Vrbovce | 100 m²

V malebnej kopaničiarskej obci Vrbovce ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu s krásny

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrbovce

99,000 € 990 €/m²

Top
Top

Veľký 2i. byt + 2x balkón v Stupave.

Reality Stupava

2 izbový byt | Dlhá | 62.59 m²

Ak máte radi pekné mestečko Stupavu, len na skok od Bratislavy a Malaciek, tak táto ponuka Vás

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

195,000 € 3116 €/m²

Top
Top

Chalúpka pod lesom pár krokov od priehrady na Starej Myjave.

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Stará Myjava | 71 m²

Máte radi šport ? V zime lyžovanie, v lete bicykel a plávanie , či turistiku? Tak táto ponuka

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1056 €/m²

Top
Top

Malebná chalupa- RD na bývanie aj na chalupárčenie.

Reality Rudník

Rodinný dom | 150 m²

Predáme malebnú nehnuteľnosť , ktorá pozostáva z klasického RD postaveného v roku1960 s RD

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rudník

130,000 € 867 €/m²

Top
Top

RD v krásnom prostredí , GOLF .

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkove humence | 100.03 m²

Predáme rozostavaný RD pred dokončením vo výnimočnej lokalite v blízkosti golfového areálu v

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

209,000 € 2089 €/m²

Top
Top

Prenájom bytu s parkovacím miestom na Leškovej ul. .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 100 m²

Luxusný novučký byt v zrekonštruovanej historickej budove je zaujímavý pre klienta, ktorý h

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Stavebné pozemky 8151m2 - verejná obchodná súťaž

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Podkerepušky | 8,151 m²

Predmet verejnej obchodnej súťaže Prevod pozemkov v celkovej výmere 8151m2. Ide o pozemky reg.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie