2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Top
Top

TOP ponuka: 2-izbový byt v štandarde v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 4035 €/m²

Top
Top

VEĽKORYSÝ OBCHODNÝ PRIESTOR 131 m²- PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Podniková | 131.82 m²

Možnosť rozdelenia na 2 samostatné jednotky Projekt Predmestie – Bratislava Rača Ponúkame na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 2731 €/m²

Top
Top

OBCHODNÝ PRIESTOR- PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Podniková | 68.41 m²

Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 68,41 m² interiér + 26,08 m² terasa, n

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3216 €/m²

Top
Top

Bývanie, ktoré dáva zmysel – 3-izbový byt PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²

Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3820 €/m²

Top
Top

Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Dvojbytový rodinný dom pri centre, Zvolen_Podborová

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestrannú vilu vo vyhľadávanej časti

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ: Rozostavaná stavba s veľkým pozemkom 1,96 ha na polosamote, Horné Mladonice_okres Krupina

Reality Horné Mladonice

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Túžite uniknúť z každodenného zhonu a nájsť miesto, kde vládne ticho, čistý vzduch a pokoj prí

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Horné Mladonice

Cena dohodou

Top
Top

Predaj: RD s dvomi bytovými jednotkami v Žiline-Malá Praha

Reality Žilina

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame vám na predaj zaujímavý rodinný dom v Žiline na Malej Prahe. Jedná sa o pôvodný dom, p

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Žilina

379,900 € 1520 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEVEREJNÁ PONUKA PRE NÁROČNÝCH | Prémiový rodinný dom na veľkorysom pozemku | Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,995,000 € 3325 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rodinný dom – Bratislava Rusovce, Ilýrska ulica

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

895,000 € 4945 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rusovce – stavebný pozemok pár krokov od jazier | VIS | uzatvorená zóna

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

620 €/m2 620 €/m2

člen NARKS
Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom v Rusovciach, v lokalite Gaštanová alej v zóne za Melrose Rusovce.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,089,000 € 4950 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rodinný dom v Ružinove – Trávniky | súkromné átrium, záhrada, wellness a klubová miestnosť | možnosť využitia aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

Výnimočný 4-izbový byt s veľkou lodžiou, pivnicou a parkovaním v projekte Cubicon II

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²

Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 4657 €/m²

člen NARKS
Top
Top

1-izbový byt s balkónom a výťahom | Blumentálska ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Blumentálska | 30.2 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. I

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

199,500 € 6606 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Na predaj penzión pre podnikanie aj bývanie pri Malom Dunaji

Reality Blahová

Hotel, penzión, ubytovňa | - | 397 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný penzión v malebnom prírodnom prostredí obce Blahová,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Blahová

460,000 € 1159 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom v obci Blahová

Reality Blahová

Rodinný dom | - | 120 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený dom v obci Blahová ktorý predstavuje ideálnu prílež

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Blahová

140,000 € 1167 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22947)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie