PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Top
Top

TOP MAKLÉR ponúka veľký rodinný dom na 1 200 m² pozemku s potenciálom výstavby ďalších domov

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Petöfiho | 1,200 m²

TOP MAKLÉR ponúka veľký rodinný dom na 1 200 m² pozemku s potenciálom výstavby ďalších domov –

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

600,000 € 500 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

Prenájom 1,5 izbového bytu na Hviezdoslavovom námestí v centrte

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 44 m²

Prenájom nadštandardného 1,5 izbového bytu priamo v centre na Hviezdoslavovom námestí. Byt má

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 68 m²

Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 12 s d

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom nadštandardného 2 izbového bytu s parkovaním na Tomašikovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici v Ružinov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

ELEGANTNÁ MESTSKÁ VILA NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM A ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 240 m²

Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,950,000 € 8125 €/m²

Top
Top

Predaj chalupy v krásnom prostredí Bielych Karpát pri Starej Turej

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 153 m²

Chalupa na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice. Tát

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

155,000 € 1013 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predaj rodinného domu v Starej Turej, časť Súš

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 153 m²

Rodinný dom na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

155,000 € 1013 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NOVINKA: 3-izbový byt s terasou a výhľadom na hrad - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²

Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2095 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB. BYT S KLIMATIZÁCIOU V TICHOM VNÚTROBLOKU, BENEDIKTIHO ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Benediktiho | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 2 izbový byt orientovaný do tichého vnú

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Luxusný, priestranný, zariadený 3 izb. byt /CENTRUM + parkovné miesto/ Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Nalepkova | 130.6 m²

Ponúkame Vám jedinečnú nehnuteľnosť a výbornú investíciu, luxusný 3 izbový byt na ul. Nálepkova

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

495,000 € 3790 €/m²

Top
Top

ARTHUR - Tehlový byt v tichej uličke v širšom centre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

Top
Top

TOP MAKLÉR ponúka 2-izbový byt s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 57.8 m²

TOP MAKLÉR ponúka 2-izbový byt s balkónom a skvelou dostupnosťou na Panónskej ceste. Byt sa nac

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 4325 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM V MALEJ IDE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Pod lesom | 150 m²

Architektom navrhnutý pasívny drevodom v energetickej triede A0 s modulárnou dispozíciou 4 aleb

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

493,000 € 3287 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Novostavba Oppidum 2 izb. byt, parking Uzbecká ul. BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Uzbecká | 56 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj harmonicky z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

221,990 € 3964 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Novostavba rodinného domu s nádhernou permakultúrnou záhradou – Kvetoslavov, 20 min od Bratislavy

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²

Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

259,000 € 4111 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM 350M2 NA POZEMKU 10á, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Sándora Petöfiho | 350 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom, kde nechý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

399,000 € 1140 €/m²

Top
Top

Rodinný dom Majcichov len na skok od Trnavy 477m2 pozemok

Reality Majcichov

Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom s garážou,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Majcichov

109,000 € 1817 €/m²

Top
Top

TOP investícia 2 izb.byt centrum balkón, výťah, ul. Republiky Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Republiky | 59 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka TOP ivestíciu priamo v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

209,000 € 3542 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ CHATA S VLASTNÝM POZEMKOM NA BUKOVCI

Reality Bukovec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 111.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Bukovec, len na skok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

125,000 € 1122 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Top
Top

NA PRENÁJOM, 2-izbový byt s balkónom Žilina Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 62 m²

Na prenájom 2 izbový byt v Žiline – Vlčince. Byt je po rekonštrukcií o výmere 62m2. Nachádza sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1399)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23021)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie