ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 904 €/m²

Top
Top

Komfortný 2-izbový byt v centre | 51 m² + balkón, ideálne pre život pešo alebo na bicykli

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 51 m²

Hľadáte bývanie v centre Bratislavy, ale nechcete sa vzdať pokoja? Tento byt je ideálny pre člo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

ELEGANTNÁ MESTSKÁ VILA NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM A ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 240 m²

Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,950,000 € 8125 €/m²

Top
Top

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predám krásny 3- Izbový byt 78m2 s 2x balkónom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

145,000 € 1859 €/m²

Top
Top

Rodinný dom 4+KK, Žilina – Rosina , 198m², pozemok 757m² ( dvoj garáž/zimná záhrada)

Reality Rosina

Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Rosina

475,000 € 2399 €/m²

Top
Top

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

Top
Top

Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Priestranný 1i byt s 2 pivnicami – Lozorno

Reality Lozorno

1 izbový byt | Lesná | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 1-izbový byt s výbornou dispozíciou v poko

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lozorno

135,000 € 2455 €/m²

Top
Top

RD_A - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Trenčín

439,000 € 2598 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Prenájom veľkometrážny 2 izbový byt II LOGGIA II ul. Francisciho Zapotôčky

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Francisciho | 64 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 2 izbový byt, v tiche

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

RD so záhradou, pivnicou garážou na Myjave.

Reality Myjava

Rodinný dom | Turá lúka | 208.4 m²

Bývanie aj pre veľkú rodinu alebo 2 generácie, ponúka rodinný dom na Turej lúke ( časti Myjavy

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Myjava

150,000 € 720 €/m²

Top
Top

Malebná chalupa s ovocným sadom vo Vrbovcoch.

Reality Vrbovce

Rodinný dom | Vrbovce | 100 m²

V malebnej kopaničiarskej obci Vrbovce ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu s krásny

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrbovce

99,000 € 990 €/m²

Top
Top

Veľký 2i. byt + 2x balkón v Stupave.

Reality Stupava

2 izbový byt | Dlhá | 62.59 m²

Ak máte radi pekné mestečko Stupavu, len na skok od Bratislavy a Malaciek, tak táto ponuka Vás

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

195,000 € 3116 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie