Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje
258,000 € 2576 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102.38 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob
129,000 € 1260 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,
125,000 € 954 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 96 m²
4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov
309,900 € 3228 €/m²
2 izbový byt | Račianska | 65 m²
Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt s parkovaním v novostavbe
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ďumbierska | 49 m²
Realitná kancelária ingre.sk ponúka na predaj elegantný, slnečný a kompletne zariadený 2-izbov
247,000 € 5041 €/m²
4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²
Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter
439,000 € 5046 €/m²
4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²
PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ďumbierska | 41 m²
PONUKAME NA PRENÁJOM 1-izbový byt na ulici Ďumbierska v Prešove. Byt sa nachádza na sídlisku S
590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | _ | 727 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet
33,445 € 46 €/m²
3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano
449,000 € 5399 €/m²
Rodinný dom | Liesková | 105 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj samostatný, 4-izbový rodinný dom s peknou
425,000 € 4048 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 180 m²
Ponúkame na prenájom flexibilný nebytový priestor v obľúbenej lokalite pri centre Bratislavy, i
1,290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²
Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr
140,000 € 6527 €/m²
2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici
210,000 € 4008 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.