Kancelárie, administratívne priestory | Kudlákova | 140 m²
Dúbravka - Kudláková ulica - priestory po kompletnej rekonštrukcii, cca 140 m2, v samostatne st
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Brečtanova | 72 m²
Prenájom- Bratislava III/Koliba - Brečtanová ul. - romantického 3i bytu v rodinnom dome, pri le
720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
Rodinný dom | Na Slavíne | 255 m²
Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne – Horský park, Staré Mesto, Bratislava • Úžitková plo
Cena dohodou
Rodinný dom | Dlhá | 120 m²
4real.sk s.r.o. člen NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska) ponúka EXKLUZÍV
59,900 € 499 €/m²
4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²
- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu
420,000 € 4118 €/m²
Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²
420,000 € 4118 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²
Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame
235,000 € 904 €/m²
2 izbový byt | Krížna | 51 m²
Hľadáte bývanie v centre Bratislavy, ale nechcete sa vzdať pokoja? Tento byt je ideálny pre člo
690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou
269,000 € 4481 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)
185,990 € 4325 €/m²
3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze
229,990 € 3538 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²
Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite
225,000 € 4654 €/m²
Rodinný dom | Matúšova | 240 m²
Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-
1,950,000 € 8125 €/m²
Rodinný dom | Česká | 177.7 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M
499,990 € 2814 €/m²
3 izbový byt | Nové Zámky | 78 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc
145,000 € 1859 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej
475,000 € 2399 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.