Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
2 izbový byt | Popradská | 83 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re
259,000 € 3120 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
V blízkosti pláže, v oblasti medzi Selina a Masleniciou, ponúkame na predaj túto elegantnú vila
880,000 € 3259 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²
Ponúkame na predaj vkusne zariadený 3-izbový byt v modernom bytovom dome na Bajkalskej ulici 5
328,000 € 4260 €/m²
3 izbový byt | Beniakova | 66 m²
Hľadáte bývanie s výhľadom, tichom a súkromím? Máme pre vVás kompletne zrekonštruovaný, plne za
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Šustekova | 36 m²
Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By
199,990 € 5555 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočné stavebné pozemky s veľkorys
121,000 € 170 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid
159,000 € 161 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6
113,000 € 181 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 134.72 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu –
415,000 € 3080 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na
640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Agátová | 84 m²
LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom
266,500 € 3173 €/m²
Rodinný dom | Ulica Sauberg | 273 m²
LUNA REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu s panoramatickým výhľado
790,000 € 2894 €/m²
3 izbový byt | Žltá | 74.96 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Viladomy, Žltá
324,900 € 4334 €/m²
3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p
339,000 € 3906 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS
265,000 € 2304 €/m²
3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári
799,000 € 4303 €/m²
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re
710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²
HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.