2 izbový byt | Košická | 62.12 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe ZWIRN, situovan
950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,822 m²
Prinášame do ponuky veľmi pekný slnečný pozemok, ktorý je ako stvorený pre realizáciu Vašich sn
Info v RK
Orná pôda | 15,849 m²
Predstavujem Vám našu novú ponuku. Dopyt po pôde ako investičnom prostriedku pravidelne stúpa,
45,000 € 3 €/m²
3 izbový byt | 65.5 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na Lipníku. na 1 poschodí . Plocha: úžitková 65,
76,000 € 1084 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, ktorý je súčasťou radovej výstavby dvojdomov, v obc
Info v RK
3 izbový byt | Jelačičova | 70 m²
Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC
770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²
- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu
420,000 € 4118 €/m²
Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²
420,000 € 4118 €/m²
2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Ukrajinskej ulici v Bratislave - Nové
249,000 € 4368 €/m²
2 izbový byt | Ulica Jána Sambucusa | 65 m²
Ponúkam na prenájom priestranný zariadený 2-izbový byt s výmerou 65 m² v Trnave, na ulici Jána
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 41.25 m²
Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s
99,900 € 2422 €/m²
1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²
Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v
131,850 € 3587 €/m²
4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko
550,000 € 4816 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²
Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta
267,500 € 7023 €/m²
2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²
Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs
239,990 € 3809 €/m²
Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci, slnečný rodinný dom v obci Štitáre, situovaný v tichej s
239,000 € 1195 €/m²
3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²
Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt
255,000 € 3806 €/m²
Rodinný dom | Iršajská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o
385,000 € 2674 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.