2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
242,990 € 3963 €/m²
3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²
Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
359,990 € 4252 €/m²
3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²
Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
309,990 € 4082 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
256,990 € 4152 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l
229,990 € 4035 €/m²
Obchodné priestory | Podniková | 131.82 m²
Možnosť rozdelenia na 2 samostatné jednotky Projekt Predmestie – Bratislava Rača Ponúkame na
359,990 € 2731 €/m²
Obchodné priestory | Podniková | 68.41 m²
Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 68,41 m² interiér + 26,08 m² terasa, n
219,990 € 3216 €/m²
3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²
Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME
242,990 € 3820 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²
Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a
209,990 € 3307 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 400 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestrannú vilu vo vyhľadávanej časti
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²
Túžite uniknúť z každodenného zhonu a nájsť miesto, kde vládne ticho, čistý vzduch a pokoj prí
Cena dohodou
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame vám na predaj zaujímavý rodinný dom v Žiline na Malej Prahe. Jedná sa o pôvodný dom, p
379,900 € 1520 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na
1,995,000 € 3325 €/m²
Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada
895,000 € 4945 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 649 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó
620 €/m2 620 €/m2
Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²
V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali
1,089,000 € 4950 €/m²
Rodinný dom | Šalviová | 178 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi
Cena dohodou
4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²
Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,
409,900 € 4657 €/m²
1 izbový byt | Blumentálska | 30.2 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. I
199,500 € 6606 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 397 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný penzión v malebnom prírodnom prostredí obce Blahová,
460,000 € 1159 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený dom v obci Blahová ktorý predstavuje ideálnu prílež
140,000 € 1167 €/m²
Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov
1,750,000 € 1750 €/m²
2 izbový byt | Popradská | 83 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re
259,000 € 3120 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.