NA PREDAJ vodárenská veža za 60 000 eur v Lučenci

Reality Lučenec

Priemyselná zóna | 400 m²

Na predaj vodárenská veža, pri železničnej stanici v Lučenci. Zastavaná plocha 100 m2 plus poze

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

60,000 € 150 €/m²

Top
Top

Exkluzívne na predaj – slnečný 2 izbový byt s presklenou lodžiou vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3822 €/m²

Top
Top

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - JIRÁSKOVA, LUXUSNÁ NOVOSTAVBA BUNGALOV V NOVÝCH ZÁMKOCH, 3D PREHLIADKA A VIDEO

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 130 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Môžete bývať už za niekoľk

Publikované: 10.06.2020 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

285,000 € 2192 €/m²

Top
Top

Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou v obci Báb

Reality Báb

Rodinný dom | Nezadaná | 229 m²

Realitná spoločnosť Revoreal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný 6-izbový rodin

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Báb

306,000 € 1336 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový byt na jednej z najlepších adries v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3677 €/m²

Top
Top

PORUBSKY | Zobor | Rodinný dom s návrhom prestavby, parkovaním pre 2-3 autá a veľkým potenciálom

Reality Nitra

Rodinný dom | Klinčeková | 216 m²

Bývať na Zobore sa nepodarí každému. Podarí sa to vám? Na Zobore dnes nekupujete len rodinný d

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,900 € 1157 €/m²

Top
Top

Panská ulica: Vzácny 4-izbový byt s dizajnom Lasvit, mramorom a smart technológiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská | 109 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT KÚSOK OD PLAVÁRNE

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný, sve

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1335 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT NA ÚPLNOM ZAČIATKU PETRŽALKY - ZADUNAJSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ASSENZIO - PREDAJ - 3 Izbový Rodinný dom- komplet prerobený-BERNOLÁKO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

Assenzio ponúka na predaj 3-izbový dom v Bernolákove komplet zrekonštruovaný s možnosťou prero

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

248,900 € 2393 €/m²

Top
Top

PREDAJ: 3 izb. RD 87 m2, kompletná rekonštrukcia, garáž, pivnica, pozemok 1136 m2., Hlboká ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlboká | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

365,000 € 2765 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj: 3-izbový byt, Fedinová ulica, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Fedinová ulica Byt: 3-izbový posch

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,000 € 3560 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom 1 izb. bytu po rekonštrukcii v NZ

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²

Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Prenájom skladu (od 125m2) a kancelárií v stráženom areáli – Púchovská 14, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 525 m²

Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte, prosím, pána Ostricu, peter.ostri

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Upresniť hľadanie