4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko
550,000 € 4816 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²
Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta
267,500 € 7023 €/m²
2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²
Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs
239,990 € 3809 €/m²
Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci, slnečný rodinný dom v obci Štitáre, situovaný v tichej s
239,000 € 1195 €/m²
3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²
Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt
255,000 € 3806 €/m²
Rodinný dom | Iršajská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o
385,000 € 2674 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 862 m²
Základné informácie: * výmera 862 m² (šírka 8–12 m, dĺžka cca 93 m), * stavebné povolenie a
94,900 € 110 €/m²
Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²
Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr
260,000 € 2167 €/m²
3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²
180,000 € 2195 €/m²
Rodinný dom | Borovianska | 135 m²
299,000 € 2215 €/m²
4 izbový byt | Výstavby | 72 m²
Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno
214,000 € 2972 €/m²
3 izbový byt | Zimná | 63 m²
Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc
135,000 € 2143 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
2 izbový byt | Galbavého | 56 m²
Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p
820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.