Rodinný dom | 90 m²
Sú ulice, kde čas plynie inak. Ulica,kde sa nachádza dom, jedna z nich – tichá, zelená, s ustál
174,900 € 1943 €/m²
Rodinný dom | Mozartova | 254 m²
Predaj 7 izbového 2-generačného rodinného domu 254 m2 s veľkým balkónom 14 m2 na Mozartovej ul.
690,000 € 2717 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v obci Borský S
148,900 € 1241 €/m²
Garsónka | J.Matušku | 19 m²
Ponúkame vám na prenájom garsonku v Topoľčanoch na sídlisku východ na ulici J. Matušku . Garsón
350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Štefana Králika | 57 m²
Ponúkame Vam na predaj 2 izbový byt v Devínskej Novej Vsi na ulici Štefana Králika v zateplenej
185,000 € 3246 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
Ponúkam Vám výnimočnú príležitosť. POZEMOK NA TICHOM MIESTE so STARÝM VAĽKOVÝM DOMOM POD KAŠT
83,000 € 1038 €/m²
3 izbový byt | Trenčianska | 82 m²
Realitná kancelária PrimeReality ponúka exkluzívne na prenájom aj krátkodobo, pekný, veľmi pekn
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Opravárenský objekt | Osloboditeľov | 0 m²
Ponúkame do nájmu zabehnutý areál využívaný ako autoservis a pneuservis, situovaný pri hlavnej
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | Banicova | 83 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj presvetlený 4-izbový byt s celkovou výmerou 83 m², situovaný
204,500 € 2464 €/m²
3 izbový byt | Šafárikova | 80 m²
SÚRNE HĽADÁME MODERNE ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT NA DLHODOBÝ PRENÁJOM V PIEŠŤANOCH PRE SLUŠNÚ RODIN
1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta ponuknite 1 izbový byt na predaj v Banskej Bystrici, môže byt aj pôvodn
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Revolučná | 38 m²
Ponúkame na predaj 38m2 veľký 1izbový byt na ulici Revolučná v Kysuckom Novom Meste. Nachádza s
120,000 € 3158 €/m²
3 izbový byt | Laurinská | 135 m²
Realitná kancelária PrimeReality s poverením majiteľa ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný, v
2,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 57.28 m²
Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie Ponúkame
259,000 € 4522 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Na predaj samostatne stojaci rodinný dom v blízkosti centra obce Častkov, ideálny pre dvojgener
165,000 € 750 €/m²
Rodinný dom | Rovenská | 220 m²
Viac ako REALITY s.r.o. ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v blízkosti centra obce
165,000 € 750 €/m²
1 izbový byt | Riazanská | 0 m²
Ponúkame na prenájom veľkú zariadenú garsónku s rozlohou 35 m2 na Riazanskej ulici neďaleko obc
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,157 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v lukratívnej oblasti mesta Žilina na Hájiku. Pozemok sa predá
80 €/m2 80 €/m2
Orná pôda | Horovce | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda Horovce, okres Púchov v cene 0,60 €/m2. Plocha pri
96 € 1 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Benická | 858 m²
Realitná kancelária Liptoreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok o výmere 85
90 €/m2 90 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²
Pozrite si viac vo videu na tomto linku: https://www.youtube.com/watch?v=Gxsj7UYZ0fY Realitná
210,000 € 1980 €/m²
Rekreačný pozemok | Liptovská Sielnica | 640 m²
Ponúkame Vám na predaj 16 pozemkov, ktoré sú územným plánom obce Liptovská Sielnica určené na
50 €/m2 50 €/m2
Apartmán | Pod dubom | 0 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý , ale aj krátkodobý prenájom dvojizbový apartmán s kapacitou 6 osôb.
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný domu z roku 1975 , ktorý sa nachádza len 1 km od Liptovs
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.