Zachovalá pôvodná drevenica v rekonštrukcii

Reality Važec

Rodinný dom | Nábrežná | 95 m²

Úvodná fotka je vizualizácia možného dokončenia drevenice. EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na preda

Publikované: 29.09.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Važec

89,990 € 916 €/m²

EXKLUZÍVNE-Pozemok v blízkosti Lipt.Mary vhodný pre rybára

Reality Prosiek

Rekreačný pozemok | Prosiek | 535 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 535 m2 nachádzajúci sa v obci Prosiek. Pozem

Publikované: 19.10.2021 Aktualizované: 25.10.2021
Pozemky na predaj Prosiek

16,000 € 30 €/m²

Oplotený pozemok pár metrov od Liptovskej Mary

Reality Liptovská Sielnica

Rekreačný pozemok | Liptovská Sielnica | 962 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa pár metrov od Liptovskej Mary v ka

Publikované: 02.08.2019 Aktualizované: 10.06.2024
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

92,000 € 96 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Melek, v zastavanom území obce /intravillán/

Reality Melek

Pozemok pre rodinné domy | Melek | 2,659 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Melek, Melek. Plocha: pozemku 2659 m2. Cena

Publikované: 01.09.2022 Aktualizované: 02.08.2025
Pozemky na predaj Melek

22 €/m2 22 €/m2

Pozemok na stavbu rodinného domu s obrovskou záhradou

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | Dolný Tisovník | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horný Tisovník (kat.územie Dolný Tisovník), vhodný pre

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 29.07.2024
Pozemky na predaj Horný Tisovník

7 €/m2

Znížená cena-Novostavba rodinného domu v tichej časti mesta

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 142 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj novostavbu päťizbového rodinného domu nachádzajúceho sa v mes

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

229,000 € 1613 €/m²

Pozemok v obci Sverepec, 4 €/ m2

Reality Sverepec

Rekreačný pozemok | Sverepec | 1,832 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Sverepec, Sverepec. Pozemok nie je riešený

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 28.10.2023
Pozemky na predaj Sverepec

4 €/m2 4 €/m2

Pozemok v obci Lutila

Reality Lutila

Rekreačný pozemok | 1,025 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Lutila, Lutila. Plocha: pozemku 1025 m2. C

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 28.10.2023
Pozemky na predaj Lutila

4 €/m2 4 €/m2

Prenájom 3 izbový byt PP-sídlisko Juh 3

Reality Poprad

3 izbový byt | Suchoňova | 70 m²

Realitná kancelária Liptoreal Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom 3 izbový byt s loggiou

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Šikovný stavebný pozemok Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Armádna | 368 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Demänová.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

81,000 € 220 €/m²

LM-Pozemok na stavbu rodinného domu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benická | 595 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 595 m2, ktorý je zahrnutý v územnom pláne na výstavbu rodi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

95 €/m2 95 €/m2

BETLANOVCE , BÝVANIE POD KAŠTIELOM PRI VSTUPE DO RAJA

Reality Betlanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 988 m²

Ponúkam Vám výnimočnú príležitosť. POZEMOK NA TICHOM MIESTE so STARÝM VAĽKOVÝM DOMOM POD KAŠ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Betlanovce

83,000 € 84 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 4-izbový byt na prenájom s úchvatnými výhľadmi v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 95 m²

Predstavujeme vám jedinečný 4-izbový byt o rozlohe 95 m², ktorý sa nachádza na najvyššom poscho

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 01.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,500 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom Garsónky na ul. T.G.Masaryka

Reality Nové Zámky

Garsónka | T.G. Masaryka | 20 m²

Ponúkame vám na Prenájom útulnú zrekonštruovanú garsónku na ul. T.G.Masaryka v Nových Zámkoch n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom apartmány a izby v ubytovni Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Hotel, penzión, ubytovňa | Štúrová1475 | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom nájomné byty/izby v Dubnici nad Váhom, Štúrová1475. Stav objektu: kom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Dubnica nad Váhom

7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok, 1000 m2

Reality Vítkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Na predaj ponúkame slnečný pozemok v obci Vítkovce. Pozemok je určený v územnom pláne obce na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vítkovce

51,000 € 51 €/m²

Novinka
Novinka

METROPOLITAN │Exkluzívny 2i byt s terasou a parkovaním, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 68 m²

METROPOLITAN │Exkluzívny 2i byt s terasou a parkovaním, Kramáre Ponúkame na prenájom 2-izbový

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou a parkovaním na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na varte | 110 m²

METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou a parkovaním na Kolibe Byt s rozlohou 107m2 sa nachádza

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,100 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Slnečný 3i byt v Starom meste na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kráľovské údolie | 114 m²

METROPOLITAN I Slnečný 3i byt v Starom meste na prenájom Slnečný 3-izbový byt pozostáva zo vs

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │ Zariadený 2i byt s klimatizáciou v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 74 m²

METROPOLITAN │ Zariadený 2i byt s klimatizáciou v centre Plne zrekonštruovaný 2-izbový pavlačo

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

METROPOLITAN | Priestranný 4i byt s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves