S JEDINEČNOU ATMOSFÉROU PRIESTRANNÝ BYT 115,3m2 + TERASA + ZÁHRADA, KRB, PARKOVANIE / BA IV - STRMÝ VŔŠOK.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 115.3 m²

PRIAMO OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A S AKTUÁLNYM ZNALECKÝM POSUDKOM K CENE ZA NEHNUTEĽNOSŤ Po

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

428,000 € 3712 €/m²

GRAVITAS | Budova s 8 apartmánmi alebo medicínske centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Na varte | 533 m²

Na začiatku Koliby- ul. Na varte ponúkame exkluzívne na predaj zaujímavú budovu s nebytovým pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,800,000 € 3377 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Medicínske centrum alebo budova s 8 apartmánmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | Na varte | 533 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,800,000 € 3377 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Nadštandardný 5-izbový rodinný dom - Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Orešianky | 143 m²

Ponúkame na predaj priestranný a nadštandardne vybavený 5-izbový rodinný dom situovaný v jednej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 4510 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DVOJPODLAŽNÁ VILA (279M2) S PEKNÝM ROVINATÝM POZEMKOM(592M2) A NÁDHERNÝM VÝHĽADOM - 6 PARKOVACÍCH MIEST

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Chrobákova | 279 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú dvojpodlažnú rodinnú vilu s veľkorysou úžitko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

649,000 € 2326 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj investičný pozemok s domom

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | 756 m²

GRAVITAS ponúka na predaj investičný pozemok s rodinným domom nachádzajúci sa v centre obce Re

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Reca

156,000 € 206 €/m²

Novinka
Novinka

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

Novinka
Novinka

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK POD LESOM (1427M2) S KOMPLETNE ZARIADENÝM 4-IZBOVÝM MOBILNÝM DOMOM (100M2) - PEKNÁ CESTA RAČA

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 1,427 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

257,000 € 180 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s garážou v pokojnej časti Lipky – Budmerice

Reality Budmerice

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ráno vás zobudí ticho a zeleň namiesto ruchu mesta – presne takto môže vyzerať vaše nové bývani

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Budmerice

156,000 € 2053 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A ALTÁNKOM V TICHEJ ČASTI BERNOLÁKOVA

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Potočná | 121 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom v príjemnej, tichej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

449,000 € 3711 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 73 m²

Na prenájom ponúkame priestranný 3-izbový klimatizovaný byt s výmerou 73 m² na Furdekovej ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 8 izbový rod. dom v lukratívnej časti - Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Popolná | 483 m²

Ponúkame na predaj 3 - podlažný rodinný dom so suterénom v lukratívnej časti Rače na Popolnej u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 1118 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

VEĽMI PEKNÝ, PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV(128M2) V NADŠTANDARDE AJ S KUCHYŇOU A SPOTREBIČMI, TERASA, EXT. ŽALÚZIE AJ PLOT V CENE

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Hlavná | 128 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi peknú novostavbu 4-izbového bungalovu v mimoriadn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

295,000 € 2305 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj dom neďaleko lokality Slnečné jazerá

Reality Reca

Rodinný dom | 129 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Reca

156,000 € 1209 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Rodinný dom s pivnicou, garážou a záhradou – Závod

Reality Závod

Rodinný dom | Sokolská | 136 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru a vlastnou záhradou, kde si môžete užívať súkromi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Závod

155,000 € 1140 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Priestranný 4-izbový byt s výhľadom na mesto - Nová Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 121.8 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový byt v obľúbenom projekte Nová Koliba, ktorý spája mod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

640,000 € 5255 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

REKREAČNÉ CHATY (116M2) V ŠTANDARDE S KUCHYŇOU - V NÁDHERNEJ LOKALITE LYŽIARSKEHO STREDISKA MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

210,000 € 1810 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj – kancelárske priestory v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dostojevského rad | 33 m²

Ponúkame na predaj dva samostatné kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

90,000 € 2727 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt v SKY PARK - s výhľadom na Staré Mesto a hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný, štýlovo zariadený 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park od s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Prenájom skladovej haly s administratívnou prístavbou - BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Turbínová | 939 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu s administratívnym zázemím nachádzajúcu sa v etablovanej pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Prenájom skladovej haly s administratívnou prístavbou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Turbínová | 988 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7,761 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Samostatná kancelária 19,16 m2 - Lamačská cesta

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 19.16 m²

Na prenájom kancelársky priestor na Lamačskej ceste o výmere 19,16 m2 a prislúcha k nemu jedno

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

372 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV (188M2) S GARÁŽOU A S PEKNÝM POZEMKOM (550M2) LEN 4KM OD SENCA - HRUBÝ ŚÚR

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Hrubý Šúr | 188 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rožný 4-izbový rodinný dom s garážou v príjemnej, tic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

319,000 € 1697 €/m²

Novinka
Novinka

Trávniky - Slnečný 3,5-izbový byt v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezábudková | 75 m²

Prakticky riešený 3,5-izbový byt vo vyhľadávanej časti Ružinova – Trávniky, na Nezábudkovej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3587 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22996)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie