(JutwMiweVGm) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

2 izbový byt s loggiou v DNV- Štefana Králika

Štefana Králika
Bratislava-Devínska Nová Ves • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

185,000 € 3246 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
57 m²
Info
Ponúkame Vam na predaj 2 izbový byt v Devínskej Novej Vsi na ulici Štefana Králika v zateplenej bytovke.
Byt má výmeru 54 M2 poschodie 8/8 čiastočná rekonštrukcia

Byt o vrátane loggie je 51,79 m2 (
loggia 3,47 m2). K bytu prislúcha pivničná kobka o rozmere 1,50 m2, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu.
Byt má západnú orientaciu a je orientovaný do tichého dvora.

Dispozícia bytu:
pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je vstup do izby – spálne alebo po pravej strane sa prechádza do veľkej haly, z ktorej sa samostatne prechádza do kúpeľne spojenej s WC alebo obývačky. Vstup do kuchyne je z obývačky.

Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte na tel. čísle 0902195590, alebo email. marsovsky@omnireal.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
57 m²

Podlažie:
8

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Rok výstavby:
1990

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Maršovský .

Omnireal

Omnireal

Koceľova 17 • 82108, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

185,000 € 3246 €/m²

Kontakt na predajcu

Maršovský .

Omnireal