GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 52.09 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.04 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 70.98 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Stavebný pozemok v Bernolákove, Višňová ulica

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 700 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v peknom prostredí Bernol

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Nadštandardná 4-izbová terasová vila na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Svätovavrinecká | 113 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny terasový 4-izbový RD s krásnymi výhľadmi na panorámu mesta Bratis

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

864,000 € 7646 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 60.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Budova s apartmánmi alebo medicínske centrum, 9 park. miest

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Na varte | 533 m²

Na začiatku Koliby- ul. Na varte ponúkame exkluzívne na predaj zaujímavú budovu s nebytovým pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,800,000 € 3377 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Pozemok s rozostavanou stavbou pre 12 bytov, Senica

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,175 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý pozemok s právoplatným stavebným povolením a začatou stavbou bytov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Senica

320,000 € 272 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 62.19 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.18 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Pozemok s rozostavanou stavbou pre 12 bytov pri Senici

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,175 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Senica

320,000 € 272 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | NA PREDAJ | 3izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izb. ateliér v novovznikajúcej atraktívnej rezide

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

512,940 € 4980 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Pozemok s rozostavanou stavbou pre 12 bytov - Senica

Reality Senica

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,175 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Senica

320,000 € 272 €/m²

Novinka
Novinka

BEZBARIÉROVÝ 3+1 izb. BYT 115,3m2 + TERASA 20m2 + ZÁHRADA 137m2, 2x PARKING V NOVOSTAVBE / BRATISLAVA IV - Strmý vŕšok.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Strmý vŕšok | 115 m²

S AKTUÁLNYM ZNALECKÝM POSUDKOM K CENE ZA NEHNUTEĽNOSŤ ponúkame na predaj priestranný, klimati

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

428,000 € 3722 €/m²

GRAVITAS | PREDAJ 3i byt s predzáhradkou | NOVOSTAVBA

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 75.65 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 3-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

299,023 € 3953 €/m²

Novinka
Novinka

S JEDINEČNOU ATMOSFÉROU PRIESTRANNÝ BYT 115,3m2 + TERASA + ZÁHRADA, KRB, PARKOVANIE / BA IV - STRMÝ VŔŠOK.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 115.3 m²

PRIAMO OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A S AKTUÁLNYM ZNALECKÝM POSUDKOM K CENE ZA NEHNUTEĽNOSŤ Po

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

428,000 € 3712 €/m²

GRAVITAS | Budova s 8 apartmánmi alebo medicínske centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Na varte | 533 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,800,000 € 3377 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Medicínske centrum alebo budova s 8 apartmánmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | Na varte | 533 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,800,000 € 3377 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Nadštandardný 5-izbový rodinný dom - Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Orešianky | 143 m²

Ponúkame na predaj priestranný a nadštandardne vybavený 5-izbový rodinný dom situovaný v jednej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 4510 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DVOJPODLAŽNÁ VILA (279M2) S PEKNÝM ROVINATÝM POZEMKOM(592M2) A NÁDHERNÝM VÝHĽADOM - 6 PARKOVACÍCH MIEST

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Chrobákova | 279 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú dvojpodlažnú rodinnú vilu s veľkorysou úžitko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

649,000 € 2326 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj investičný pozemok s domom

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | 756 m²

GRAVITAS ponúka na predaj investičný pozemok s rodinným domom nachádzajúci sa v centre obce Re

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Reca

156,000 € 206 €/m²

Novinka
Novinka

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Rodinné domy na predaj (22996)
Upresniť hľadanie