Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje
258,000 € 2576 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102.38 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob
129,000 € 1260 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,
125,000 € 954 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 96 m²
4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov
309,900 € 3228 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 47.1 m²
ZAUJÍMAVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU A 2x PARKOVANÍM Bratislava – Nové Mesto, Ďumbierska
247,000 € 5244 €/m²
4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²
Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter
439,000 € 5046 €/m²
Rekreačný pozemok | _ | 727 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet
33,445 € 46 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 80 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor vhodný na kanceláriu, sídlo fi
960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Kaštieľná | 1,200 m²
Výnimočná ponuka: Ziskový penzión pri kaštieli Betliar – na predaj - Ideálna investícia pre ro
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Tomášovská | 828 m²
Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný v pokojnej lokalit
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 138 m²
Ráno otvoríte dvere na terasu, v dome je ticho a cez veľké okná prúdi svetlo. Káva chutí pomalš
319,000 € 2312 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
V atraktívnej lokalite mesta Omiš, len 180 metrov od mora a krásnej pláže, vzniká moderný rezid
161,325 € 4500 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v
269,800 € 1499 €/m²
3 izbový byt | Ostriežová | 83.74 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Záhorská Bystrica, Otriežová uli
399,000 € 4765 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na predaj zariadený 3-izb.byt na začiatku pohraničnej obce Berg, Rakúsko- Niederösterr
229,000 € 2899 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3- izb. byt o výmere 66 m2 (60 m2 byt + 6 m2 murovaná
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Adámiho | 82 m²
Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove
273,900 € 3340 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re
710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²
HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.