Pozemok na výstavbu (rekreačný) Ilava (Iliav. dolina) - 4884, 9769 m2

Reality Ilava

Rekreačný pozemok | Iliavčanská dolina | 4,884 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení nášho klienta podielo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

25 €/m2 25 €/m2

Rarita a jedinečná investičná príležitosť aká tu dlho nebola, Chorváts

Reality Virt

Rodinný dom | 110 m²

Číslo ponuky : 1375, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Virt

2,100,000 € 19091 €/m²

Obchodný priestor 169 m², Rybničná ul,

Reality Bratislava-Vajnory

Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²

Číslo ponuky : 1165, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

299,000 € 1769 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok, 1600 m², Petržalka, dohoda možná

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre rodinné domy | Petržalka | 1,600 m²

Číslo ponuky : 1118, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 115 €/m²

Rekreačný dom – murovaná chata s krbom, kanalizáciou a novou strechou, Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Chalupa, rekreačný domček | 96 m²

Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Dobrá Voda, ktorá ponúka kombi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

112,000 € 1167 €/m²

Kúpim 3 - 5 izbový byt, Bratislava - Staré Mesto, platba hotovosťou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-5-izbový byt s lodžiou, alebo balkónom v atraktívnej lokalite Brati

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

500,000 €

STAVEBNÝ POZEMOK S POVOLENÍM – ZAČNITE STAVAŤ OKAMŽITE (Piešťany, 575 m²)

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 575 m²

Chcete stavať dom v Piešťanoch bez čakania na povolenia a papierovačky? 👉 Tento pozemok vám uš

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

180,000 € 313 €/m²

Stavebný pozemok 760m2-Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre bytovú výstavbu | 760 m²

2756 - Ponúkame na predaj stavebný, rovinatý a slnečný pozemok v tichej ulici novostavieb v obc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

73,000 € 96 €/m²

Prenájom dvoch nových skladových priestorov, garáži

Reality Piešťany

Skladový objekt | Vrbovská cesta | 25 m²

2742 - Ponúkame na prenájom dva nové skladové priestory (garáže) na Vrbovskej ceste v Piešťanoc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

130 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM-SEVER / POZEMOK 77m2

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 57 m²

REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENT

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

93,000 € 1632 €/m²

Chata pred dokončením na pozemku 770 m2, Horná Maríková

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nehnuteľnosti - 2 stavby, z toho jedna je chata pred ukončení

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

59,000 € 738 €/m²

Predám 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

Vo vyhľadávanej lokalite mesta na ulici SNP predáme priestranný 3 izbový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

Veľký rekreačný pozemok s chatkou, Streženice (Púchov), 2400 m2

Reality Streženice

Rekreačný pozemok | 2,400 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok 2400 m2 so záhradnou

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

74,000 € 31 €/m²

Pozemok na rekreáciu - Dolná Súča - Polníky - 1326 m2

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | Polníky | 1,326 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok obdĺžnikového tvaru s pekným vý

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

27 €/m2 27 €/m2

Na predaj pozemok Košecké Podhradie, 1000 m2

Reality Košecké Podhradie

Rekreačný pozemok | Košecké Podhradie | 1,000 m²

189441 V krásnom prostredí obce Veľké Košecké Podhradie predáme pozemok široký 10 metrov vedený

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Košecké Podhradie

18,900 € 19 €/m²

3 izbový byt Dubnica nad Váhom 61m2 + balkón

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod hájom | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom v obľúbenej lokalite Pod hájom. Byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,900 € 2425 €/m²

Na predaj pozemok Lysá pod Makytou, Dešná, 2795 m2

Reality Lysá pod Makytou

Rekreačný pozemok | 2,795 m²

180704 V krásnej prírode na polosamote obce Lysá pod Makytou, časť Dešná, predáme rekreačný poz

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

5 €/m2 5 €/m2

Predám Stavebný pozemok Lysá pod Makytou, 2168 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 2,168 m²

952741 V obci Lysá pod Makytou predáme pozemok zaradený v územnom pláne na výstavbu rodinného d

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

24,950 € 12 €/m²

Na predaj 1 izbový byt, Trenčianska Teplá, 36 m2

Reality Trenčianska Teplá

1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,900 € 2448 €/m²

SKVELÁ CENA! NOVOSTAVBA 100 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 1* S POTOKOM, PRAŠNÍK

Reality Prašník

Rodinný dom | 100 m²

*189961* BUNGALOV č. 4 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1955 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná 2 podlažná chata v obci Čavoj-Krpelance

Reality Čavoj

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení chalupu v krásnom prostred

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čavoj

55,900 € 559 €/m²

2 izbový byt na prenájom Centrum Dubnice nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 55 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom 2 iz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 514 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

189659 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 3 o výmere 514 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

66,306 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

pozemok 4770m2 v obci Dolný Lieskov

Reality Dolný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | 4,770 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na pr

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Lieskov

38 €/m2 38 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1399)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23017)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie