REZERVOVANÉ – ÚTULNÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Priekopnícka | 189.04 m²

FEDORS Group vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný, útulný 4-izbový rodinný dom nachádzajú

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

525,000 € 2777 €/m²

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 63 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. By

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

NADŠTANDARTNÝ 3-IZBOVÝ BYT V KOMORNOM PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 101.35 m²

Priestor, v ktorom sa architektúra, technológia a komfort prepájajú do dokonale harmonického bý

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU TERASOU V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekte

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PARKOVACIE STÁTIE V PODZEMNEJ GARÁŽI NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Drotárska cesta | 13.5 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži na ulici Drotárska v atraktívnej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

EXKLUZÍVNY 5-IZBOVVÝ BYT SO ZÁHRADOU A TERASOU S VÝHĽADOM NA MESTO V RODINNOM DOME NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Bartoňova | 453 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj staromestský rodinný byt so záhradou v prestížnej lokalite Hr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 1744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRECÍZNE VYHOTOVENÝ A NIKDY NEOBÝVANÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na prenájom krásny, nikdy neobývaný, precízne vyhotovený a kompletne za

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NEBYTOVÝ PRIESTOR 71 m2 V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

244,600 € 3445 €/m²

NEBYTOVÝ PRIESTOR 100 m2 V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 101 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

300,925 € 2979 €/m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PROJEKTE SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 50 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 7780 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V MODERNOM CENTRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 63 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj nový, doposiaľ nikým neobývaný 2-izbový byt v srdc

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ATRAKTÍVNY 5 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Hany Meličkovej | 165 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-5 izbové penthousy v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

REZERVOVANÉ - TROJPODLAŽNÝ TEHLOVÝ DOM V TICHEJ LOKALITE ZA ISTROPOLISOM

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliezska | 405 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT V TICHEJ OBLASTI HORSKÉHO PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šípková | 85.64 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj presvetlený rodinný 4-izbový byt na Šípkovej ulici v susedstv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,000 € 4647 €/m²

NÁDHERNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V TESNEJ BLÍZKOSTI LESA V DÚBRAVKE

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Tavaríkova osada | 1,299 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÝ ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE NA HRANICI KARLOVEJ VSI A DEVÍNA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Devínska cesta | 112 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s priestrannou terasou, ktorý

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

555,000 € 4955 €/m²

TEHLOVÝ RODINNÝ DOM S TERASAMI, ZÁHRADOU, SAUNOU A JACUZZI PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 221 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

829,700 € 3754 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S NAJLEPŠOU ORIENTÁCIOU VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 63.9 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s veľkou terasou v novej čerstvo skolaudova

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 10156 €/m²

LUXUSNÉ 4-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka luxusný 4-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

565,000 € 5530 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE V SRDCI VYSOKÝCH TATIER

Reality Stará Lesná

3 izbový byt | Hlavná | 48.32 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 3-izbový apartmán v projekte Apartmány Forton. Tento najmoder

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Byty na predaj Stará Lesná

239,000 € 4946 €/m²

REAKREAČNÝ 3-IZBOVÝ DOM V SUSEDSTVE PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²

Ponúkame vám na predaj rekreačný dom v radovej zástavbe v Šajdíkových Humenciach v susedstve Pe

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 12.08.2025
Domy na predaj Šajdíkove Humence

215,000 € 2216 €/m²

PROJEKT DVOCH VILADOMOV V BLÍZKOSTI HORSKÉHO PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Búdková | 1,583 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v bezprostrednej blízkosti Horského parku.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie