ELEGANTNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 127 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 4-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. Byt

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PREDZÁHRADKOU V NOVOSTAVBE V STAREJ LESNEJ

Reality Stará Lesná

2 izbový byt | Hlavná | 39.01 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v projekte Apartmány Forton. Tento najmoder

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Byty na predaj Stará Lesná

199,000 € 5101 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 6-IZBOVÝ MEZONET V SÚKROMNOM AREÁLI NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 327.9 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 6-izbový mezonet v uzatvorenom súkromnom a

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,290,000 € 3934 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPOZANTNÁ VILA V PRÉMIOVOM VYHOTOVENÍ NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 420 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj impozantnú vilu s úchvatným výhľadom a bazénom, nachádzajúcu s

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,880,000 € 4476 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÁ MESTSKÁ VILA NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Tichá | 359 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto. Nehnuteľnosť

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,190,000 € 3315 €/m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ: ROZBEHNITE SVOJ BIZNIS V PRÉMIOVEJ NOVOSTAVBE TAURA

Reality Zlaté Moravce

Obchodné priestory | 1. mája | 220 m²

Vitajte v prémiovej Rezidencii TAURA! Rezidencia TAURA pri rieke Žitava je ideálnym miestom pr

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Zlaté Moravce

3,000 €/m2 14 €/m2

LUXUSNE ZARIADENÝ MEZONET NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 147.78 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5819 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ: ZĽAVA 10.000 EUR NA 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII TAURA

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 1. mája | 75.3 m²

Vitajte v prémiovej Rezidencii TAURA! Využite zľavu vo výške až 10.000 EUR na 3-izbové byty v

Publikované: 22.07.2024 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

153,500 € 1946 €/m²

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

2-IZBOVÝ ATELIÉR V CENTRE MESTA PRIAMO POD HRADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 96 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový ateliér na Zámockej ulici, pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 3333 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽKOMETRÁŽNY 4,5-IZBOVÝ PENTHOUSE S VYSOKÝMI STROPMI A KRÁSNOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PRESTÍŽNOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový byt s priestranným interiérom a terasou v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

TICHÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A VÝHĽADOM NA PODHRADIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 60 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s balkónom na Zámockej ulici,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4983 €/m²

Novinka
Novinka

JEDINEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN A SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Zámockej ulici, priamo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5455 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 4-izbový byt v projekte Panorama City na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 96.23 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom slnečný 4-izbový byt v projekte Panorama City, v bezprostre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,150 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU A VÝHĽADOM DO PARKU V IKONICKOM PROJEKTE GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Bazová | 255 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

990,000 € 3882 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 5-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2-IZBOVÝ PENTHOUSE S VEĽKOU TERASOU 160 m2 V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 59 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 2-izbový byt s terasou na 4. poschodí v preve

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

271,830 € 4607 €/m²

2-IZBOVÝ PENTHOUSE S TERASOU V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 35 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

184,500 € 5271 €/m²

4-izbový byt s balkónom a súkromným parkovaním v pokojnej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

399,000 € 3874 €/m²

Novinka
Novinka

PARKOVACIE STÁTIE V PODZEMNEJ GARÁŽI NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Drotárska cesta | 13.5 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži na ulici Drotárska v atraktívnej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ - PEKNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU V REZIDENČNOM PROJEKTE V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 52.66 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,000 € 4159 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ – ÚTULNÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Priekopnícka | 189.04 m²

FEDORS Group vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný, útulný 4-izbový rodinný dom nachádzajú

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

525,000 € 2777 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23023)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie