Pozemok so stavebným povolením na skladovú halu 784m2 na okraji BA, tesne pri D4

Reality Bratislava-Vrakuňa

Iný stavebný pozemok | 2,106 m²

Ponúkame na predaj projekt skladovej haly - pozemok so platným stavebným povolením / stavebným

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

275 €/m2 275 €/m2

Akcia - ideálny 4izbový murovaný bungalov, tepelné čerpadlo s veľkým 646m2 pozemkom blízko pri Bratislave - Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame 4izbový kvalitný murovaný bungalov so zastavanou plochou 119,22m2 – s úžitkovou plocho

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kalinkovo

340,000 € 2888 €/m²

Akcia - II. etapa - pozemky pre firmy aj investorov - na halu, showroom, office, sklad - buďte súčasťou Business Parku v Pezinku

Reality Pezinok

Iný priestor | 1 m²

Chcete vlastné sídlo firmy, halu, showroom, office, sklad? Buďte súčasťou Business Parku P1 v P

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na predaj Pezinok

105 €/m2 125 €/m2

Stavebné pozemky pre firmy na logistiku, haly, sklady, ľahká výroba - tesne pri Košiciach

Reality Budimír

Priemyselná zóna | 22,000 m²

Ponúkame stavebné pozemky na logistiku / ľahkú výrobu v existujúcom logistickom parku pri Košic

Publikované: 28.07.2024 Aktualizované: 28.07.2024
Pozemky na predaj Budimír

70 €/m2 70 €/m2

Hala 370m2 + pozemok 927m2 - D4 area, na vstupe do BA - pozemky s ponukou výstavby haly / prevádzky

Reality Bratislava-Vrakuňa

Skladový objekt | Ráztočná | 370 m²

Ponúkame pozemky na predaj pre firmy v Business Parku D4 tensne pri Bratislave na vstupe od D4

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

297,000 € 803 €/m²

Veľký 2,5 izb. byt, 4. poschodie, výhľad na Kamzík - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 72 m²

Ponúkame úžasný byt na predaj. Je priestranný: 2,5-izbový o výmere približne 70m² a ľahko prer

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

267,000 € 3708 €/m²

Chcete vlastnú prevádzku, sklad, showroom na okraji BA, tesne pri D4? pozemky + výstavba haly za výborné ceny

Reality Bratislava-Vrakuňa

Priemyselná zóna | 1,000 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky pre firmy na logistiku, sklady, haly, showroomy, prevádzky

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Pozemok pre záhradu na okraji Stupavy

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | 535 m²

Ponúkame na predaj spolu 5 záhrad na okraji mesta Stupava. Ide o oplotené pozemky s výmerou cca

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

34,000 € 64 €/m²

Haly už od 225m2 na predajňu, showroom, sklad, či výrobu - na predaj, alebo aj na prenájom - BP1 - Business Park Pezinok

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Viničnianska cesta | 225 m²

Ponúkame na predaj haly vhodné na predajne, showroomy, sklady, alebo výrobu. Každá hala má výme

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na prenájom Pezinok

2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Pezinok

Priestor pre sklad | 450 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Pezinok

420,000 € 933 €/m²

Pozemok s rybníkom a rekreačným domom s mólom

Reality Maďarsko

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok s rybníkom, lesom, s ovocným sadom, s rekreačným domčekom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Chaty a chalupy na predaj

450,000 € 6429 €/m²

Pozemok na halu 760m2 zast.plochy / 2.NP - Ružinov, Bratislava + ponuka výstavby haly

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | 5,455 m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok pre sídlo Vašej firmy, skladu priamo v Bratislave. Ide o p

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 26.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Väčší kvalitný tehlový bungalov, blízko na D4, R7 aj na hrádzu, iba 1km od Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu murovaného tehlového bungalovu hneď na začiatku v obci K

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

374,000 € 3252 €/m²

4-izb. tehlový bungalov s úžitkovou plochou 90 m², pozemok 684m2 tesne pri BA - Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | Okružná ulica | 90 m²

Ponúkame moderný 4-izbový tehlový bungalov s úžitkovou plochou 90 m², s krásnym rohovým a pries

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Tomášov

299,000 € 3322 €/m²

Akcia - ideálny 4izbový murovaný bungalov so 601m2 pozemkom blízko pri Bratislave - Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame 4izbový kvalitný murovaný bungalov so zastavanou plochou 119,22m2 - s úžitkovou plocho

Publikované: 11.05.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Kalinkovo

295,000 € 3167 €/m²

Pozemky pre firmy od 653 do 15.000m2 - D4 park na vstupe do BA, tesne pri D4 - pozemky na logistiku, sklady, prevádzky, ľahkú výrobu a pod.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Priemyselná zóna | 653 m²

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Krásny stavebný pozemok v Alž.Dvore - Miloslavov, krásne stromy

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | 766 m²

Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky: 2 x 766m2 / predaj je podmienený iba spolu, či už pre

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

230 €/m2 230 €/m2

Pozemok s rybníkom a rekreačným domom s mólom, 40km od Čuňova

Reality Bratislava-Čunovo

Iný rekreačný objekt | 70 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Čunovo

450,000 € 6429 €/m²

Akcia - II. etapa - pozemky v Pezinku pre firmy, halu, showroom, office, sklad - Buďte súčasťou Business Parku v Pezinku

Reality Pezinok

Komerčná zóna | 1,559 m²

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Pezinok

226,055 € 145 €/m²

Reality Košice-Ťahanovce

Priemyselná zóna | Pri Košiciach | 22,000 m²

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

70 €/m2 70 €/m2

Stavebné pozemky pre firmy - logistika, sklady, ľahká výroba - najlepšia adresa pri KE

Reality Budimír

Priemyselná zóna | 21,517 m²

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Budimír

80 €/m2 80 €/m2

Stavebný pozemok aj s projektom a stavebným povolením, v tichej uličke - Zálesie, tesne pri BA

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 616 m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením – Zálesie Ponúkame na predaj stavebný pozemok s právop

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Zálesie

225,000 € 365 €/m²

Ponuka projektu skladovej haly - 784m2 na okraji Bratislavy

Reality Bratislava-Vrakuňa

Skladový objekt | 784 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Krásny pozemok aj s projektom a pravoplatným stavebným povolením - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 752 m²

Ponúkame na predaj dva krásne pozemky s výmerou: Prvý pozemok pre chatu – vrátane projektu a

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Terchová

98,000 € 130 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Rodinné domy na predaj (22946)
Upresniť hľadanie