NAJLEPŠIA PONUKA na trhu za STAVEBNÝ POZEMOK S NÁVRHOM PROJEKTU RODINNÉHO DOMU

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Paderovce | 501 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Jaslovské Bohunice, časť Paderov

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

62,900 € 126 €/m²

Novinka
Novinka

Mám vážny záujem o kúpu 1-izbového bytu alebo garsónky

Reality Trnava

1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Súrne hľadám na kúpu v 1-izbový byt /alebo GARSÓNKU/ aj v úplnom pôvodnom stave vhodný aj na ko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa 3-izbového bytu

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Máme záujem o kúpu 3-izbového bytu v Trnave aj v úplne pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekon

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

LEGEND - Menší rodinný dom Búč, pekný pozemok 300 m2, elektrina, plyn

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 60 m²

*** VÝBORNÁ INVESTÍCIA, PEKNÁ LOKALITA A PROSTREDIE, SLNEČNÝ, JAZERO *** EXKLUZÍVNE v predaji

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

22,000 € 367 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový tehlový byt Banská Bystrica, Uhlisko, ulica 9.mája

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 9. mája | 69.6 m²

3-izbový byt Banská Bystrica širšie Centrum, v obľúbenej lokalite Uhlisko, na ulici 9. mája. By

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,400 € 2664 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRENAJOM| Polyfunkčné priestory v budove RELAX od 25m2 do 572m2

Reality Bratislava-Petržalka

Polyfunkčný objekt | Einsteinova | 107 m²

Exkluzívne Vám ponúkame výnimočnú príležitosť prenájmu polyfunkčných priestorov na Einsteinovej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

377 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena pre RODINNÝ DOM V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE - Záborské, Prešov

Reality Záborské

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Záborské

245,000 € 1633 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Priestranný trojizbový byt v bytovke s veľkorysým vnútroblokom | veľká pivnica a balkón - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovského | 97 m²

AVE Estate Vám s radosťou ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt na Dobrovského ulici – v abso

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

707,000 € 7289 €/m²

Dom bez starostí: Penthouse na Kolibe, ktorý vám vráti slobodu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vtáčnikom | 247 m²

Mnoho rodín stále verí, že skutočný priestor a súkromie nájdu len v rodinnom dome. No s ním pri

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,350,000 € 5466 €/m²

5-izbová vila priamo pri Rusovskom kaštieli – Villa Condominium, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 153 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu 5-izbovej vily v komornom rezidenčnom projekte

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

660,000 € 4314 €/m²

Stavebný pozemok 522 m² v Zichyho table, Čunovo – všetky siete okrem plynu, ÚPI k dispozícii

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenná | 522 m²

AVE Estate Vám ponúka atraktívny stavebný pozemok v jednej z najobľúbenejších častí Čunova – v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

260,000 € 498 €/m²

Letné grilovačky s rodinou a priateľmi iba na skok od centra Bratislavy | Rekreačná chata v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Iný objekt na bývanie | Kovácsova | 39 m²

AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

119,000 € 3051 €/m²

Reality Bratislava-Rusovce

Chalupa, rekreačný domček | Kovácsova | 39 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rusovce

119,000 € 3051 €/m²

Znížená cena pre RODINNÝ DOM S HARMONICKÝM POZEMKOM - obec ZÁBORSKÉ, PREŠOV

Reality Prešov

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Prešov

245,000 € 1633 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom - oddelený dvojdom, 4 izb., 87,4 m2, tep.čerpadlo, pozemok 350m2, tesne pri BA

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 87 m²

Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy / špeciálne / v podstate oddelené dvojdo

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

249,000 € 2862 €/m²

4 izbový murovaný tehlový moderný bungalov - tep. čerpadlo, tesne pri Bratislave s pekným pozemkom

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 92.4 m²

Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy s úžitkovou plochou 92,4m2 na krásnom po

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

299,000 € 3236 €/m²

600m2 pozemok, 4 izbový RD - 100m2 úžitková plocha, obľúbená lokalita pri BA - Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | 100 m²

4izbový kvalitný murovaný bungalov s úžitkovou plochou 100 m2 s pozemkom 600m2 v tichej lokali

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 14.08.2025
Domy na predaj Tomášov

277,000 € 2770 €/m²

Ponuka atraktívneho stavebného pozemku v BA II. - pre sídlo firmy + sklad, distribučný sklad alebo showroom

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | 5,455 m²

ponúkame atraktívny stavebný pozemok pre sídlo Vašej firmy v Bratislave. Ide o pozemok ideálny

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Krásny 614+200m2 možnosť výhodne dokúpiť / ideálny stavebný pozemok - krajný pri lesíku a blízko cyklochodníka pri vode

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 614 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok so všetkými IS - elektrika, voda, kanalizácia, plyn, asfalt

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

410 €/m2 410 €/m2

Luxusná vila tesne pri Bratislave, 9km od D4 - pod úpätím Malých Karpát, súkromie, veľký pozemok

Reality Limbach

Rodinný dom | 500 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom / Villu – v pokojnej rezidenčnej časti obce

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Limbach

1,229,000 € 2458 €/m²

Ideálny 4izb.bungalov – 127m2, tesne pri BA, blizučko na D4, pozemok 610m2

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 113.31 m²

Ponúkame na predaj moderný, kvalitne postavený 4-izbový tehlový bungalov situovaný v tichej nov

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

389,000 € 3433 €/m²

Hľadáte kvalitný vlastný priestor, sklad, výrobu, či showroom na okraji BA blízko na D4, letisko, rýchlo do HU, či AT?

Reality Bratislava-Vrakuňa

Výrobný objekt | 350 m²

Ponúkame pozemky na predaj pre firmy v Business Parku D4 tesne pri Bratislave na vstupe od D4 +

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

297,000 € 849 €/m²

4 izb. moderný tehlový bungalov, tep. čerpadlo, krásna lokalita - slepá ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj bungalov - 4 izbový tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou 100m2, s podlaho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Bernolákovo

399,000 € 3990 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (22946)
Upresniť hľadanie