Hľadám samostatne stojaci rodinný dom / holodom

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Senecká cesta | 0 m²

Pre konkrétnu klientku hľadáme samostatne stojaci rodinný dom. Ideálne v štádiu holodom. V o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Hviezdoslavov

300,000 €

NA PRENÁJOM 1,5-izbový byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 45 m²

Na prenájom ponúkam útulný 1,5-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

Moderný 2-izbový byt v novostavbe City Park Jarabinky

Reality Bratislavský kraj

2 izbový byt | Jarabinková | 0 m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v novostavbe City Park Ružinov (Bratislava – Nivy) So súhlasom

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

359,900 €

PREDAJ, 3-izb. byt s balkónom v centre | DUNAJSKÁ, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj elegantný byt v centre Bratislavy – Dun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

456,500 € 5072 €/m²

Priestranný 3-izbový byt (71 m²) s lodžiou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt na Znievskej ulici v mestskej časti Petržalka. ZÁ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 €

Prenájom 2-izbového bytu v blízkosti centra - Jilemnického

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom jedinečný, kompletne zariadený 2-izbo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac

Prenájom moderného 1,5-izbového bytu s loggiou

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na dlhodobý prenájom veľmi pekný a slnečný 1,5-iz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

670 €/mesiac

MDG Homes | Železo-betónové domy na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | 101.19 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka v spolupráci s MDG Homes nízkoenergetické železo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prešov

62,400 € 617 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt v Trenčíne – vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Sihoť | 0 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m² nachádzajúci s

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 €

🏡 PRIPRAVUJEME: 4-izbový rodinný dom – novostavba (holodom)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 140 m²

Leaders & Partners - realitná spoločnosť Vám pripravuje do ponuky moderný 4-izbový rodinný dom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčín

164,000 € 1171 €/m²

Stavebný pozemok - Rožňava

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | 4,550 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj pozemok v meste Rožňava. ⸻ ✅ ZÁ

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

227,500 € 50 €/m²

PREDAJ rodinný dom Miloslavov – Alžbetin dvor.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Alžbetin dvor | 99 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, nac

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

Kancelária v STAROM MESTE na PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hlboká cesta | 30 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kancelársky priestor s výmerou 30 m²

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

PANÓNSKA - Posledné voľné 2-izb. byty

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska | 48.24 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj posledné voľné 2-izbové byty v projekte

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

4,800 €/m2 100 €/m2

NA PREDAJ, 1-izb. byt v novostavbe ČEREŠNE

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 33.87 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe Čerešne Livin

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5757 €/m²

Apartmánový komplex Arcadia Milennium Tower, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka luxusný apartmánový komplex Arcadia Millenniu

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

94,196 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v Hornej Krupej

Reality Horná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | horná krupá | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Ho

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

75,000 €

Na predaj stavebný pozemok v Jablonici

Reality Jablonica

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonica Ce

Publikované: 14.12.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonica

52,000 €

Na predaj investičný pozemok v Trnave lokalite Prúdy

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prúdy | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj investičný pozemok pre developerov v Tr

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

60 €/m2

Na predaj garáž v Holíči na ulici Športová

Reality Holíč

Garáž | Športová | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. ponúka na predaj priestrannú garáž v Holíči na ulici Športová. Celko

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Holíč

18,990 €

Na predaj 2-podlažný rodinný dom v obci Červeník

Reality Červeník

Rodinný dom | Červeník | 128 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 2-podlažný rodinný dom v obci Červeník

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Červeník

220,000 € 1719 €/m²

Starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | Dobrá voda 195 | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj starší rodinný dom vhodný na rekonštruk

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

62,000 €

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Osuské

Reality Osuské

Pozemok pre rodinné domy | D.Š.Janšáka | 2,796 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Os

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Osuské

87,000 € 31 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (22947)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie