Štúdio 1+kk Nesebar-Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj štúdio 1+kk (42 m²) s balkónom, kto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

59,990 €

PREDAJ stavebný pozemok pri Dolnom Smokovci, 534m2

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 534 m²

Jaroslava Juríková a realitná kancelária Leaders & Partners reality, s.r.o., ponúka na predaj s

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

99,900 € 187 €/m²

NOVÁ CENA! Predaj zrekonštruovaného rodinného domu. Fekišovce

Reality Fekišovce

Rodinný dom | Hlavná | 210 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom po r

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Fekišovce

194,750 € 927 €/m²

Záhrada na Rudnianskom kopci

Reality Rudná

Záhrada | 471 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj záhradu na Rudnianskom kopci. ⸻

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rudná

25,000 € 53 €/m²

Stavebný pozemok - Rožňava

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | 4,550 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj pozemok v meste Rožňava. ⸻ ✅ ZÁ

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

227,500 € 50 €/m²

Výrazne znížená cena!Ticho, zeleň a komfort – RD s výbornou polohou v obci Lazy pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Lazy pod Makytou | 110 m²

Leaders & partners Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej obci Lazy pod Makytou, ktorá je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

1 € 1682 €/m²

PREDAJ rodinný dom Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj rodinný dom v obľúbenej maďarskej o

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bezenye

125,000 € 1200 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt v Trenčíne – vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Sihoť | 0 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m² nachádzajúci s

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 €

PREDAJ 5izbový rodinný dom Levél

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél | Levél

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v maďarskej obci Levél.

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Levél

203,000 € 2360 €/m²

PREDAJ POZEMOK 2100m2 RAJKA.

Reality Rajka

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Rajka | Rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Bratislava Pozemok vhodný

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rajka

282,000 € 134 €/m²

PREDAJ víkendový dom Máriakálnok

Reality Máriakálnok

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Máriakálnok | Máriakálnok

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v malebnej maďarskej obci M

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Máriakálnok

175,000 € 1944 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME: 4-izbový rodinný dom – novostavba (holodom)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 140 m²

Leaders & Partners - realitná spoločnosť Vám pripravuje do ponuky moderný 4-izbový rodinný dom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčín

164,000 € 1171 €/m²

PREDAJ rodinný dom Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v centrálnej časti maďarske

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rajka

155,000 € 1550 €/m²

PREDAJ rodinný dom v centre Rajky

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Kosuth Lajos

V centrálnej časti Rajky Vám ponúkam tento dvojpodlažný rodinný dom. Ide o montovaný dom s dre

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rajka

199,000 € 1555 €/m²

PREDAJ rodinný dom Miloslavov – Alžbetin dvor.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Alžbetin dvor | 99 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, nac

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

Kancelária v STAROM MESTE na PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hlboká cesta | 30 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kancelársky priestor s výmerou 30 m²

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

PANÓNSKA - Posledné voľné 2-izb. byty

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska | 48.24 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj posledné voľné 2-izbové byty v projekte

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

4,800 €/m2 100 €/m2

Hľadám samostatne stojaci rodinný dom / holodom

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Senecká cesta | 0 m²

Pre konkrétnu klientku hľadáme samostatne stojaci rodinný dom. Ideálne v štádiu holodom. V o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Hviezdoslavov

300,000 €

Jedinečný 5-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.6

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PREDAJ rodinný dom Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Moson

V rodinnej zástavbe mesta Mosonmagyaróvár Vám ponúkam tento zrekonštruovaný rodinný dom. Nehnut

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

253,000 € 1687 €/m²

Slnečný 2-izbový byt na prenájom | MÝTNA, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom svetlý a útulný 2-izbový byt s vysoký

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac

NA PREDAJ 3-izb. byt v novostavbe RETRO, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v proj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

NA PRENÁJOM 1,5-izbový byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 45 m²

Na prenájom ponúkam útulný 1,5-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (22947)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie