Záhrada na prenajom

Reality Nitra

Záhrada | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúkazahradu na prenajom. Lokalita : rovinatu zahradu

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

150 €/mesiac

Priestranný 2-izb. byt na prenájom, PODHRADOVÁ

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v lo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izb. bytu s balkónom, KYSUCKÁ UL.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 55 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový by

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj útulná chata v chatovej oblasti Sokolské chaty

Reality Buková

Chalupa, rekreačný domček | Sokolské chaty | 23 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj krásnu novostavbu drevenej chaty s vlas

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

32,000 € 1696 €/m²

Na predaj záhradka s chatkou v ZO Kunov

Reality Senica

Záhrada | Kunov | 500 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s drevenou chatkou v ZO III Se

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena dohodou

NA PRENÁJOM - Garsonka Ďurgalova 2, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Ďurgalova 2 | 20 m²

Ponúkame na prenájom praktickú, staršie zariadenú garsónku, ktorá sa nachádza na 3. poschodí by

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt, Čmelíkova, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Bratislava II –

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 3841 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izbový byt pod stanicou Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Holekovej 6 | 44 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a útulný 2-izbový byt o výmere 44 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt v projekte TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 113 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Tri ve

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,000 € 5796 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Majoránová | 70 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt so záhradou v ti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

284,900 € 4070 €/m²

PREDAJ veľký 6izbový rodinný dom Bezenye.

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Bratislava ponúka na preda

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bezenye

210,000 € 525 €/m²

Apartmánový komplex Grand Solaire, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

Garsónka | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka luxusný apartmánový komplex Grand Solaire Pat

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

84,795 € 4136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Thajsko-Pattaya-rodinný dom-Chon Buri

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj rodinný dom v Thajsku v lokalite Pattaya – Chon Buri O

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

249,900 € 1612 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu s predzáhradkou - Podhradová, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariadený

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Horná Streda | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Ho

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

74,500 €

Pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Hlboké časť Zaháj

Reality Hlboké

Pozemok pre rodinné domy | Zaháj | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Hl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Hlboké

89,000 €

PREDAJ rodinný dom Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj jedinečný, kompletne zrekonštruovaný do

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

356,500 €

PREDAJ rodinný dom Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v maďarskej obci Rajka. No

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok Rajka

Reality Rajka

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Rajka | Rákoczi Ferenc

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rajka

95,000 €

NA PRENÁJOM, 1,5-izb. byt v blízkosti centra

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 40 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 1,5-izbový byt v lokalite Koš

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 2-izbový byt v blízkosti centra - Lomená ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite K

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

180,000 € 3214 €/m²

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Dolné Dubové

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Dubové | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného do

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

91,900 €

Na predaj rodinný dom v Trnave Špiegelsal

Reality Trnava

Rodinný dom | Koceľova | 373 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v Trnave na Koceľovej ulici

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

480,000 € 1287 €/m²

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Tomášikovo | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci To

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

41,000 €

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (22947)
Upresniť hľadanie