1 izbový byt KVP Grunt č. 4

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.35 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3625 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 9 Končistá

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 95 m²

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štôla

285,000 € 3000 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 2 Havran

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

✨ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI✨ Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štôla

295,000 € 1789 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 4 Kriváň

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štôla

305,000 € 1850 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ : 3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V KOMÁRNE

Reality Komárno

3 izbový byt | Sústružnícka | 58 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam príležitosť stať sa majit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

Novinka
Novinka

Rezervovaný! Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 7 Slavkov

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štôla

Info v RK

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaný! Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 6 Gerlach

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štôla

Info v RK

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v mestskej čast

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prešov

169,000 € 2167 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prešov

179,000 € 2295 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Luxusný, zariadený a veľký 3 izb. byt s loggiou, Saratovská ul., Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Saratovská ul. | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj tento luxusný, veľký, kompletne zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levice

179,000 € 2355 €/m²

Veľký, slnečný a zariadený 3 izbový byt, ul. M.R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, slnečný a čiastočne zariadený 3 izbový byt bez balkónu o ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

124,000 € 1570 €/m²

Slnečný pozemok so záhradnou chatkou Levice, prímestská časť Čankov

Reality Levice

Záhradná chatka | Nezadaná | 784 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny slnečný pozemok so záhradnou drevenou chatkou s rozlohou pozemku v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

31,000 € 40 €/m²

Veľký slnečný 3 izbový byt, ul. K. Marxa, centrum Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. K. Marxa | 79 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Slnečný široký stavebný pozemok 696 m2 v strede obce Mýtne Ludany

Reality Mýtne Ludany

Pozemok pre rodinné domy | 696 m²

Ponúkam na predaj slnečný, rovinatý, čistý a široký stavebný pozemok v strede obce Mýtne Ludany

Publikované: 22.02.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Mýtne Ludany

23,000 € 33 €/m²

Starší rodinný dom obec Čajkov s veľkým slnečným pozemkom 2784 m2

Reality Čajkov

Rodinný dom | Nezadaná | 2,784 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v tichej časti obce Čajkov. Dom je postavený na oplot

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 18.01.2026
Domy na predaj Čajkov

89,900 € 32 €/m²

Slnečný,široký pozemok so záhradným domčekom, Levice-Svätý Ján smer Kalinčiakovo

Reality Levice

Záhradná chatka | Ul. Svätý Ján | 2,102 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, veľký, rovinatý a široký pozemok so záhradným domčekom v extrav

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 20.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,000 € 30 €/m²

Polyfunkčná budova v centre mesta Želiezovce

Reality Želiezovce

Polyfunkčný objekt | Mierová | 1,711 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v priamom centre mesta Želiezovce na pozemku o

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Objekty na predaj Želiezovce

530,000 € 310 €/m²

Rekreačný pozemok Levice, smer Mýtne Ludany, časť Šiklóš

Reality Levice

Rekreačný pozemok | Staré Levice | 1,010 m²

Ponúkam na predaj slnečný, rovinatý rekreačný pozemok v tichej časti Levíc v lone prírody pod Š

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Levice

19,990 € 20 €/m²

Slnečný, rovinatý a široký stavebný pozemok Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | 933 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný, rovinatý a široký stavebný pozemok v intraviláne obce Kalná nad

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Kalná nad Hronom

63,000 € 68 €/m²

Slnečný, široký stavebný pozemok pre rodinný dom, obec Lok

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | 629 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný a široký stavebný pozemok v intraviláne obce Lok, v tichej časti

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Lok

43,000 € 68 €/m²

Rekreačný domček so slnečným pozemom v top lokalite v Leviciach

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný domček na slnečnom pozemku v Leviciach - v časti Staré predné

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

55,000 € 29 €/m²

Slnečný 3 izbový byt s dvomi balkónmi, centrum, M.R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt s dvomi balkónmi o rozlohe 68 m2 nachádzajúci

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1662 €/m²

Záhradný domček Levice, časť Mestský Majer - za nadjazdom

Reality Levice

Záhradná chatka | Mestský Majer | 404 m²

Ponúkam Vám na predaj záhradný domček so slnečným rovinatým pozemkom v Leviciach, v časti za na

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

45,000 € 111 €/m²

Krásny, slnečný a zariadený 3 izb. byt s balkónom, ul. M. R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny, slnečný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom o ro

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

129,500 € 1962 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23007)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie