2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov, Ostredky: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 77 m²

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA EXKLUZÍVNE po

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3636 €/m²

RD alebo Chalupa, ÚP 128m2 – Dolná Seč: pozemok 1.321m2, len 5km od Levíc, udržiavaný stav, typický dlhý GÁNOK, veľká GARÁŽ, tichá ulica

Reality Dolná Seč

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

RD alebo Chalupa, ÚP 128m2 – Dolná Seč: pozemok 1.321m2, len 5km od Levíc, udržiavaný stav, typ

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dolná Seč

1 € 0 €/m²

Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽADÁVANÁ lokalita SACKY, 2.5km od D1

Reality Bernolákovo

Chata, drevenica, zrub | Sacky | 99 m²

Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽAD

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

1 € 0 €/m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ lokalita.

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 709 m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ loka

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

349,990 € 494 €/m²

Polyfunkčný objekt, 500 m2 – Svätý Jur, MOŽNOSŤ BÝVANIA A PODNIKANIA V JEDNOM

Reality Svätý Jur

Polyfunkčný objekt | Na Pažiti | 500 m²

Polyfunkčný objekt, 500 m2 – Svätý Jur, MOŽNOSŤ BÝVANIA A PODNIKANIA V JEDNOM EXKLUZÍVNE ponúk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

579,990 € 1160 €/m²

5i RD, Dunajská Streda: 204 m2, KRB, terasa a záhrada, 2-GARÁŽ, pokojná lokalita

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Gaštanový rad | 204 m²

SUPER ponuka z Dunajskej Stredy – KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ priestranný 5i RD s krbom, s 2-GARÁ

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

244,990 € 1201 €/m²

5iz RD, ÚP 461m2 – Raková: pozemok 900m2, vlastný WELLNESS/BAZÉNOVÁ HALA, veľká TERASA, TEPELNÉ čerpadlo, SOLÁRNE kolektory

Reality Raková

Rodinný dom | Nezadaná | 461 m²

5iz RD, ÚP 461m2 – Raková: pozemok 900m2, vlastný WELLNESS/BAZÉNOVÁ HALA, veľká TERASA, TEPELNÉ

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Raková

429,000 € 931 €/m²

Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozemok 800m2, dokončenie na mieru

Reality Námestovo

Rodinný dom | Okružná | 815.5 m²

Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozem

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Námestovo

1 € 0 €/m²

6i rodinný dom, 189 m2 - Rusovce, pozemok 588 m2, VEĽKORYSÝ priestor, ako novostavba, LESOPARK RUSOVCE, TICHÁ lokalita

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Druidská | 189 m²

6i rodinný dom, 189 m2 - Rusovce, pozemok 588 m2, VEĽKORYSÝ priestor, ako novostavba, pri LESOP

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Info v RK

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 59 m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE EXKLUZÍV

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4407 €/m²

3i byt, 68 m2 + 153 m2 predzáhradka – Hviezdoslavov: ZARIADENÁ NOVOSTAVBA A VLASTNÉ PARKOVANIE

Reality Hviezdoslavov

3 izbový byt | Hviezdna ulica | 68 m²

na PREDAJ pripravený 3i príjemný byt s predzáhradkou a vlastným parkovaním = bývanie v pokojnej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

279,972 € 4117 €/m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, s PROJEKTOM, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ lokalita.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Kollárova | 85 m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, s PROJEKTOM, krásna záhrada a LESY v blízkos

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Svätý Jur

349,990 € 4118 €/m²

Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šamorín

164,900 € 3952 €/m²

Predaj | Nadčasová architektúra a priestor – 4i RD pri Dunaji s terasou, záhradou a parkovaním, Horný Bar, okr. DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 91.24 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Lehnice

196,000 € 2148 €/m²

Na predaj 4 - izbový bungalov, pozemok 672 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Rodinný dom v novovzniknutej lokalite Dolné lúky v obci Dechtice v blízkosti krásnej prírody le

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dechtice

225,000 € 2073 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom o výmere 76,46 m2, Koniarekova ul. , Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Koniarekova | 77 m²

Hľadáte svetlý, priestranný a kompletne zrekonštruovaný byt v Trnave, do ktorého sa môžete nasť

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

215,000 € 2792 €/m²

Na predaj 4 izbový bungalov, pozemok 630 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 105.2 m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v novej lokalite Dolné lúky. Rodinný dom je umiest

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dechtice

225,000 € 2120 €/m²

Pozemok v obci Svatoplukovo

Reality Svätoplukovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,129 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svätoplukove, 10km od Nitry. Výmera pozemku 1129m2, Id

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Svätoplukovo

Info v RK

Rezervované - Na predaj 4 izbový bungalov, pozemok 700 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

Rezervované - Na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v novej lokalite Dolné lúky. Rodinný

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dechtice

219,000 € 1896 €/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 567 m2 obec Dolné Dubové

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 15.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

224,000 € 2014 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, výmera 1881 m2, obec Brestovany

Reality Brestovany

Pozemok pre rodinné domy | Lovčická | 1,881 m²

Hľadáte domov, ktorý má dušu, priestor aj atmosféru? Predstavujeme vám stavebný pozemok, ktorý

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Brestovany

115,000 € 61 €/m²

Dechtice: Vytvor si nový domov práve tu - spustená 3 etapa predaja

Reality Dechtice

Rodinný dom | Dechtice | 110 m²

Videoprehliadka (link): https://www.instagram.com/reel/Cqc9vlyuD9w/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng== O

Publikované: 01.10.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dechtice

219,000 € 1991 €/m²

Na predaj 4 - izbový bungalov, pozemok 906 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Dechtice

235,000 € 2136 €/m²

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 13

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 62.21 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

208,900 € 3358 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23007)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Upresniť hľadanie