Obchodné priestory, Centrum, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 50 m2 v Trenčíne v obchodnom centre.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom – kancelárske priestory v Trnave

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Skladová | 350 m²

Ponúkame na prenájom priestranné kancelárske priestory o výmere 350 m², ktoré sa nachádzajú na

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Spevnená plocha na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Novozámocká | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom 1000 m2 voľnej spevnenej plochy v Dolných Krškanoch na rôzne uskladnenie,

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

0.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodné priestory ,Trenčín, obchodné centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 85 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výmerou 85 m² nachádzajúce sa na prízemí obchodného c

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na podnájom Trenčín

8.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom, Trenčín, širšie centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 17 m²

Ponúkame na prenájom 2 kancelárie s výmerami 24 m² a 17 m², nachádzajúce sa v zrekonštruovanej

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

430 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Priestranný 4+1 byt (110 m²) s dvoma balkónmi a 3-metrovými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Hľadáte veľkorysé a reprezentatívne bývanie priamo v centre diania, alebo uvažujete nad strateg

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 4545 €/m²

Obchodný priestor – bývalá reštaurácia, Trenčín

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Nám. sv. Anny | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s celkovou výmerou 151 m², nachádzajúce sa v suteréne

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

89,900 €/mesiac 599 €/mesiac/m²

Administratívny priestor 225m2 na Kalinčiakovej ulici, v tesnej blízkosti TOWER 5 a štadióna Tehelné pole, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 225 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v budove SITNO na Kalinčiakovej ulici, v tesnej

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Chata v Stupave, Ovocinár TOP

Reality Stupava

Chata, drevenica, zrub | Ovocinár | 50 m²

Ponúkame na predaj chatu v Stupave, záhradkárska osada Ovocinár. Chata stojí na pozemku s nád

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

62,000 € 1240 €/m²

Voľný priestor na gastro prevádzku na prenájom - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 45.61 m²

Priestor na prenájom v novom modernom obchodnom centre OC TEHELKO na strategickom mieste v šir

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Zlatovská | 17 m²

Ponúkame na prenájom 2 kancelárie s rozlohou 16 a 17 m2 v Trenčíne Za mostami. Nachádzajú sa na

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Garáž, ul.Varšavská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 19.84 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Varšavskej ulici v Novom Meste. Rozloha garáže je 6,30m x 3,15

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

30,000 € 1512 €/m²

Zdravotnícke priestory na prenájom v centre Trenčína

Reality Trenčín

Iný priestor | Nezadaná | 84 m²

Na prenájom ponúkame moderné priestory o výmere 84 m², ktoré sú ideálne pre zdravotnícke zariad

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

1,5 izbový byt komplex Vydrica , ul.Žižkova, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 1,5-izbový byt v novostavbe na Žižkovej ulici v Starom Meste –

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory, Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ružindolská | 15 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívne priestory na Ružindolskej ulici v Trnave. Kance

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skladový priestor/hala, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 800 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Veľká priemyselná hala na prenájom v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre výrobu | Centrum I. | 972 m²

Ponúkame Vám na prenájom priemyselnú halu s mostovým žeriavom (8 ton) na výrobné účely, resp. n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom administratívny priestor v Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 38 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na 5. poschodí administratívnej budovy Žiline. K

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

430 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 22.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta, na ulici Zoltána K

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Galanta

227 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pivničné skladové priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 212.75 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s výmerou 100 m² a 112,75 m², ktoré sa nachádz

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

2.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj polyfunkčný dom v centre Trenčína - plocha 196m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 786 m²

Ponúkame vám na predaj bytový, resp. polyfunkčný dom v centre Trenčína. Dispozičné riešenie bu

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,150,000 € 1463 €/m²

Investičná príležitosť – kompletne zrekonštruovaná ubytovňa pri železničnej stanici v Smoleniciach

Reality Smolenice

Iný priestor | Továrenská | 280 m²

Ponúkame na predaj budovu ubytovne na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku a ž

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

510,000 € 1821 €/m²

Stavebný pozemok 1001 m² na predaj, vhodný aj na výstavbu – Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Iný stavebný pozemok | Dolné záhumnie | 1,001 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný aj na výstavbu o rozlohe 1001m2. Pozemok sa nachádza na Pálff

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

72,500 € 72 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (22998)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Upresniť hľadanie