Rodinný dom | Záhradkárska | 365 m²
Na PREDAJ 1/2 staršieho rodinného domu v Tepličke nad Váhom – kompletné IS, výborná lokalita Po
85,000 € 233 €/m²
Priemyselná zóna | Nezadaná | 11,216 m²
Ponúkame na predaj tri rovinaté pozemky "Priemyselný park Krásno nad Kysucou" o výmere 23 272m2
100 €/m2 100 €/m2
Rekreačný pozemok | Dolná Rosinská | 571 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Rosina, v pokojnej lokalite Bôrka. Výmera pozemku
45 €/m2 45 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hričovská cesta | 507 m²
Na predaj 4 stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obci Ovčiarsko spolu s právop
93,795 € 185 €/m²
Rodinný dom | Žilinská Lehota | 200 m²
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU DOMU - 1.etapa HRUBÁ STAVBA. Ide o moderný poschodový rodinný do
220,725 € 1104 €/m²
Obchodné priestory | Štrková | 355 m²
Ponúkame na prenájom priestranný obchodný / prevádzkový priestor nachádzajúci sa na ulici Štrko
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 47 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o rozlohe 47 m2 na druhom podlaží troj-poschodov
310 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jozefa Vuruma | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom podkrovný 3 izb. byt o rozlohe 90m2 na tretom podlaží troj-poschodovej
750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²
Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4
389,000 € 5403 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²
Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3
375,000 € 5208 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 215.75 m²
Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d
284,000 € 1803 €/m²
Garáž | Na barine | 27 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom garážové státie v uzavretej garáži bytového domu ARCOS v Lamači n
100 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Garáž | Cementárenská | 27 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom garážové státia v uzavretej garáži bytového domu Agátky - I. etap
67 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 726 m²
Príjemné rodinné bývanie Vás očarí pokojom, množstvom zelene a dobrým dopravným prepojením do h
108,900 € 150 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri Studničke | 17,025 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v celkovej výmere 17 025 m2, ktorý je rozparcelovaný na 2
50 €/m2 50 €/m2
Apartmán | Chorvátsko
Ponúkame na predaj štúdiový apartmán v pokojnej oblasti Vrsi-Zukve, len 140 metrov od pláže! Ap
150,000 € 2586 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
Ponúkame na predaj krásny, udržiavaný pozemok s výmerou 1 642 m² v obci Wolfsthal, vhodný na vý
Info v RK
2 izbový byt | Budatínska | 49 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m² s dvomi balkónmi (každý cca 3,9 m²), situovaný n
Info v RK
Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf | Seeresidenzen
Ponúkame na predaj dvojdom v rakúskom Parndorfe v exkluzívnej lokalite pri jazere s názvom Seer
350,000 € 1231 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Na predaj ponúkame kvalitne postavený bungalov s premyslenou dispozíciou, modernými technológia
Info v RK
4 izbový byt | 202 m²
Hľadáte priestranný byt pre celú rodinu s dostatkom súkromia? Tento päťizbový byt o výmere 143
420,000 € 2079 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v rakúskej obci Berg pozostávajúcu z
Info v RK
Rodinný dom | 485 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť luxusnú vilu s rozľahlým pozemkom situovanú v
Info v RK
Rodinný dom | Rakúsko
450,000 € 3082 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.