Štvorizbový dom s väčšou záhradkou v rezidenčnej štvrti pri jazere v Parndorfe

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

V exkluzívnej spolupráci ponúkame na predaj dve obytné jednotky v rámci jedného dvojdomu. Ide o

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj

249,000 € 2594 €/m²

člen NARKS

Krásny 4-izbový byt v projekte Bory Na hrádzi - dve kúpeľne, garáž, pivnica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 88 m²

Predstavte si ráno, keď vás zobudí prirodzené svetlo, otvoríte balkón a namiesto ruchu mesta vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

394,000 € 4477 €/m²

člen NARKS

Dom, ktorý myslí dopredu - prémiová novostavba v Rakúsku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom v malebnej obci Potzneusiedl, situovaný v tichej u

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj

625,000 € 2637 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý päťizbový dom s veľkou záhradou pri jazere v Parndorf

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Domy na predaj

400,000 € 2797 €/m²

člen NARKS

Nový, slnečný 2-izbový byt na bývanie či investíciu v krásnom prostredí Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 58.31 m²

Realitná kancelária AZ services s.r.o. ponúka na predaj byty v novostavbe umiestnenej v tichom

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Banská Štiavnica

175,250 € 3005 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, poschodový dom v blízkosti Nitry

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária Realita ponúka na predaj v obci Cabaj len 7 km od Ni

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

149,000 € 1242 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Odstúpenie kompletne vybaveného Beauty salónu

Reality Košice-Západ

Objekt pre obchod | Gudernova | 39 m²

FÉNIX reality vám ponúka jedinečnú príležitosť pre kozmetičku, pedikérku alebo manikérku. Kompl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

12,000 € 308 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj pozemok 1262m2, Lúčnica nad Žitavou, 5km od Vrábeľ

Reality Lúčnica nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Lúčnica nad Žitavou | 1,262 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj pozemok 1262m2, Lúčnica nad Žitavou, 5km od Vrábeľ P

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lúčnica nad Žitavou

69,500 € 55 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok s výmerou 48 árov v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianská | 0 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj výnimočný pozemok o výmere cca 4 800 m² (48 árov) nac

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

99 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj 5i rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km od Vrábeľ, pozemok 800m2

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 360 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj 5i rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km od Vrábeľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

165,000 € 458 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 3izbový dom, chalupu, prerobený, obec Tehla, (10km Vráble), 2200m2

Reality Tehla

Rodinný dom | Tehla | 90 m²

Directreal Exkluziv - Pokojné bývanie alebo chata na relax za skvelú cenu. To ponúka pekne pre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Tehla

95,000 € 1056 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 4i holodom v obci Žitavce, 5km od Vrábeľ, pozemok 770 m2

Reality Žitavce

Rodinný dom | Žitavce | 110 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj dom v obci Žitavce, ktorý prechádza kompletnou rekonšt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Žitavce

159,000 € 1445 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Tehla

Chalupa, rekreačný domček | Tehla | 90 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tehla

95,000 € 1056 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNA PONUKA DVOJ DOM V DUNAJSKEJ STREDE !

Reality Dunajská Streda

Chalupa, rekreačný domček | Brezová | 540 m²

Directreal Exkluziv - Investičná príležitosť: NA PREDAJ dvojdom v Dunajskej Strede !!! ​​Komp

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dunajská Streda

477,000 € 883 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkým pozemkom v centre obce Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²

Directreal Exkluziv - ​ ATRAKTÍVNA CENA: 145 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EXK

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

145,000 € 810 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Priestranný pozemok /1720m2/ so starším rodinným domom v pokojnej časti obce Lúčnica nad Žitavou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 85 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Priestranný pozemok 1720 m² so starším rodinným dom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

68,500 € 806 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PREDAJ 5 izbový rodinný dom s pozemkom 1056m2 v meste Vráble.

Reality Vráble

Rodinný dom | Hliníková | 160 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj 5-izbový rodinný ​dom s veľkým pozemkom v meste Vráble !! ​Hľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Vráble

105,000 € 656 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkorysým pozemkom /2908m2/ v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Rodinný dom | Nitrianska | 120 m²

Directreal Exkluziv - Pozemok s priestorom, ktorý dnes len tak nenájdete / 2908 m² – Rastislav

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

79,000 € 658 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj 4 izbový rodinný dom v Lehote s pozemkom !

Reality Lehota

Rodinný dom | Hlavná | 180 m²

Directreal Exkluziv - ZNÍŽENÁ CENA : 105 000 € NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V LEHOTE !!!

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lehota

105,000 € 583 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ideálny stavebný pozemok v krásnom prostredí.

Reality Bádice

Pozemok pre rodinné domy | Bádice | 774 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE: Stavebný pozemok v Bádiciach s výnimočnou šírkou 48 m hľadá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bádice

63,500 € 82 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na PREDAJ rodinný dom s pozemkom 3401 m2 - potenciál pre ďalšie stavebné pozemky

Reality Malé Ripňany

Rodinný dom | Ripňany | 266 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj poschodový, celopodpivničený rodinný dom v obci Malé R

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malé Ripňany

249,000 € 936 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PRENÁJOM 5-izbový rodinný dom /priestranné izby, garáž, dvor/

Reality Nitra

Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²

Directreal Exkluziv - Veľkorysé bývanie – na skok od Promenády !! V jednej z najprestížnejší

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj stavebný pozemok v Štitároch

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Jelenecká | 940 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj stavebný pozemok v centre obce Štitáre pri Nitre ​TOP LOKALITA

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

108,100 € 115 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ideálny dom pre dve generácie - komplet podpivničený / 12árov súkromia a priestoru /

Reality Ludanice

Rodinný dom | Štúrová | 320 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte dom, kde môže pohodlne bývať celá rodina, prípadne spojiť bývani

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ludanice

174,900 € 547 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30346)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22994)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie