Kancelárie, administratívne priestory | Rampová | 16.5 m²
Na prenájom Vám ponúkame kancelárske priestory 16,5m2 na ulici Rampová v biznis parku. Prístup
8.9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Ref. Kostol | 122 m²
Na predaj Vám ponúkame novostavbu 5-izbového rodinného domu bungalov v obci Ďurkov v novej a po
346,000 € 2836 €/m²
Skladový objekt | Rampová | 294 m²
Na prenájom Vám ponúkame skladový priestor 294m2 na ulici Rampová v lokalite Staré mesto. Obje
2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Holubyho | 164 m²
Na prenájom Vám ponúkame skladové priestory od 164m2 do 261m2 na ulici Holubyho oproti OMV Južn
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²
Na predaj Vám ponúkame slnečný stavebný pozemok 864m2 v obci Hrašovík nachádzajúcej sa 7 km od
176,000 € 204 €/m²
2 izbový byt | Hríbová | 63.5 m²
Na prenájom Vám ponúkame nadštandardný slnečný 2-izbový byt 63,50m2 s terasou 7m2 na ulici Hríb
1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Boženy Němcovej | 19 m²
Na predaj Vám ponúkame 1-izb. byt 21m2 s 6m balkónom na ulici Boženy Němcovej oproti Technickej
119,000 € 6263 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 66 m²
Na prenájom Vám ponúkame 2-izbový priestranný tehlový byt pavlačového typu o rozlohe 66m2 na u
780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 110 m²
Na predaj Vám ponúkame rodinný dom s priestrannou a udržiavanou záhradou v obci Čaňa, 9 km od K
255,000 € 2318 €/m²
Administratívny objekt | Holubyho | 155 m²
Na prenájom Vám ponúkame priestranný kancelársky priestor o rozlohe 155m2 na ulici Holubyho opr
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Domov, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke! Predstavte si letné večery na veľkej ter
255,000 € 1275 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 883 m²
Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rovinatý pozemok na výs
67,000 € 76 €/m²
Vinica, chmelnica | Nezadaná | 579 m²
POPIS POZEMKU: Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj slnečné pozemky s panoramatickým výhľa
7,800 € 13 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom ideálnych rozmero
120,000 € 833 €/m²
Rodinný dom | Školská | 150 m²
120,000 € 800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,054 m²
Helena Rakusová +421 905 123 387 , rakusova@dnreality.sk Realitná kancelária DN reality vo vý
60,000 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 666 m²
Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj
43,000 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,668 m²
Ponúkame na predaj pozemok s lukratívnou šírkou 35 m v obci Banská Belá . Plocha po
Cena dohodou
Záhrada | Jelenecká | 627 m²
Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok s výmerou 627
21,000 € 33 €/m²
Polyfunkčný objekt | Farská | 100 m²
VitoReality ponúka na predaj budovu z roku 1998 s rozlohou 1000m2 na rohu medzi Farskou a ulico
Info v RK
Iný stavebný pozemok | Budatín | 2,301 m²
Realitná kancelária LAWIS ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2301 m² v pokojnej rozvojo
40 €/m2 40 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²
Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat
579,000 € 430 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 56 m²
Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V
780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²
Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.