BÝVANIE ČI PODNIKANIE V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Pri Suchom mlyne | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

849,000 € 2372 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 653 M² SO SKVELÝMI ROZMERMI V ZÁLESÍ ZA BEZKONKURENČNÚ CENU

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Starobystrická | 653 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 653 m², ktorý vyniká ideálnymi rozmermi 25 × 28 m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Zálesie

215 €/m2 215 €/m2

RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÝCH, NOVOSTAVBA, VYSOKÉ STROPY, GARÁŽ, INFINITY BAZÉN, UPRAVENÁ ZÁHRADA, HOSŤOVSKÝ DOMČEK

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 201 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v novovybudovanej lokalite obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI | MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

4 izbový byt | Záhradná | 111.73 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt vo viladomoch Motýlik v Mos

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

354,990 € 3177 €/m²

Novinka
Novinka

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Prenajmeme nádherný 1izb. byt s priamym výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 33 m²

Tento krásny byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bytového domu na Rázusovom nábreží s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom na Záhorí s vnútorným bazénom, garážou pre 4 autá a domčekom pre návštevy.

Reality Gbely

Rodinný dom | Gbely | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Gbely

385,000 € 856 €/m²

3 izbový rodinný dom Trenčín - Opatová, kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčín

Rodinný dom | 10. apríla | 120 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj šikovný 3 izbový tehlový rodinný dom s garážou v Trenčíne

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

245,000 € 2042 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Teplice -Šrobárová ulica

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Šrobárova | 200 m²

Ponúkame na predaj 18-ročný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach na Šrobárovej ulici. Dom bol

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

280,000 € 1400 €/m²

Slnečný 2 izbový byt + balkón Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

120,000 € 2264 €/m²

Novostavba Rodinný dom Trenchanska Turná 531 m2

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj nový dvojpodlažný rodinný dom s garážou v oblúbenej obci Trenčianská

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

Pozemok Trenčín - Istebník 4419 m2

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 4,419 m²

Ponúkame na predaj pozemok /orná pôda/ v Trenčíne – v k.ú. Istebník. Celková rozloha pozemk

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,000 € 5 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Jastrabie 2464 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie. Rodinný dom je v pôvodn

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

118,000 € 1311 €/m²

2 izbový byt Trenčianske Teplice 67 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach ulica SNP . Byt má rozlohu 67 m2. By

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

PRENÁJOM 2 izbový byt Trenčianske Teplice + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach - sídlisko SNP. Rozloha

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Trenčianske Teplice

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičný pozemok Bánovce n/Bebravou 20 674 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | Hollého | 20,674 m²

Ponúkame Vám na predaj výbornú investičnú príležitosť pre budúce stavebné pozemky - pozemo

Publikované: 04.04.2023 Aktualizované: 07.02.2025
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

41 €/m2 41 €/m2

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice 2262 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Červené Kopanice | 2,262 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok s exkluzívnym výhľadom na centrum kúpeľného me

Publikované: 25.06.2021 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

PRENÁJOM Nebytový priestor Trenčín - Legionárska, 40 m2

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Legionárska | 40 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor na Legionárskej ulici v Trenčíne. Priestor je o výmere

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Trenčín

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Borčice 2505 m2

Reality Borčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,505 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Borčice. Rozloha pozemku je 2505 m2. Šírka

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Borčice

205,000 € 82 €/m²

Komerčný pozemok Trenčianska Teplá 17750 m2

Reality Trenčianska Teplá

Komerčná zóna | Žilinská | 17,750 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny komerčný pozemok v k.ú. Trenčianska Teplá, situovaný priamo o

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

32 €/m2 32 €/m2

Hľadáme 1 izbový byt v Trenčíne na Soblahovskej

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 40 m²

Hľadáme 1 izbový byt v Trenčíne na Soblahovskej ulici. Podmienka samostatná kuchyňa, balkón a v

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena dohodou

2 izbový byt Trenčianske Teplice, kompletná rekonštrukcia, 2 balkóny, 70 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s dvomi balkónmi v Trenčianskych Tepliciach . Byt

Publikované: 01.03.2014 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

145,000 € 2143 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23025)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (739)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie