Objekt pre obchod | 300 m²
Na predaj obchodné, kancelárske priestory. Ide o dve budovy: 1. budova Podlahová plocha :160 m2
190,000 € 633 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Na predaj 4-izbový rodinný dom v tichom, pokojnom prostredí, len 10 km od Štúrova, na ľavom bre
48,900 € 326 €/m²
Rodinný dom | Svätoplukova | 230 m²
Priestranný rodinný dom v Štúrove na kúpu. Dve generácie, penzión alebo podnikanie? Vhodné na
189,900 € 826 €/m²
Rodinný dom | Orechová ulica | 1,830 m²
Na predaj: Veľký pozemok s rodinným domom v centre obce Orechová Potôň Ponúkame na predaj prie
135,000 € 74 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²
Ponúkam na kúpu približne 1 500 m² (37 x 41 m) pravidelný pozemok s výbornými vlastnosťami. Vŕt
135,000 € 90 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²
Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, no zároveň je pre vás dôležitá dobrá dostupnosť? V obci Bíňa,
165,000 € 611 €/m²
Rodinný dom | Kozmonautov | 240 m²
V tichej a dobre dostupnej časti mesta Štúrovo, na ulici Kozmonautovej ponúkame na predaj 5-izb
259,000 € 1079 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 63 m²
V Štúrove, na Komenského ulici, ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený
110,000 € 1746 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
V Štúrove na Mierovej ulici ponúkam na kúpu starostlivo udržiavaný, útulný 4-izbový (cca130m2)r
274,900 € 2115 €/m²
Obchodné priestory | 300 m²
PRIEMYSELNÝ AREÁL NA PREDAJ - NOVÁ STRÁŽ, OKR. KOMÁRNO JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA PODNIKATEĽSKÝ R
700,000 € 121 €/m²
Rodinný dom | Kozmonautov | 300 m²
Priestranný, starostlivo udržiavaný rodinný dom na predaj v Štúrove, ideálny na bývanie aj na p
269,000 € 897 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Na predaj 2-izbový rodinný dom o výmere cca 100 m2 v obci Bátorové Kosihy. Dom leží na pozemku
55,000 € 550 €/m²
2 izbový byt | Olbrachtova | 79.3 m²
MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n
230,000 € 2900 €/m²
Priemyselná zóna | Betliarska | 2,411 m²
Predaj pozemku v Petržalke na Betliarskej ul.: Výmera pozemku: 2.411 m2 určený na garáže a d
130 €/m2 130 €/m2
Hotel, penzión, ubytovňa | 886 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj budovu v Podunajských Biskupiciach 3. nadzemné podlažia I. nadz
640,000 € 722 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Bzovícka | 7,005 m²
Predaj stavebného pozemku v Petržalke na Bzovíckej ul. (vhodné na výstavbu školy, dom dôchodcov
220 €/m2 220 €/m2
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Dolnozemská cesta | 2,000 m²
Predaj stavebného pozemku v Petržalke na Dolnozemskej ceste vhodné na výstavbu školy, dom dôch
350 €/m2 350 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Kukuričná | 2,745 m²
Ponúkame na prenájom reprezentačnú administratívnu budovu o celkovej výmere 2745 m2 v širšom ce
21,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 35 m²
Prenájom nebytového priestoru v Rači na Púchovskej ul.: zvýšené prízemie výmera 35 m2 2 umývad
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Bratislavská | 1,660 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj sklad v Záhorskej Bystrici na Bratislavskej ul.: Úžitková ploch
850,000 € 512 €/m²
Priemyselná zóna | Betliarska | 1,200 m²
Predaj pozemku v Petržalke na Betliarskej ul.: Výmera pozemku: 1200 m2 určený na garáže a die
130 €/m2 130 €/m2
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Dolnozemská cesta | 4,000 m²
350 €/m2 350 €/m2
Administratívny objekt | Kukuričná | 2,745 m²
21,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Dolnozemská cesta | 5,000 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok na šport, telovýchovu a voľný čas v Petržalke pr
150 €/m2 150 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.