NA PREDAJ I Rekreačný pozemok 416 m2 I záhradkárska osada Brezovec

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | 416 m²

Hľadáte dokonalý únik pred mestským zhonom, kde si môžete oddýchnuť, dopestovať vlastnú zelenin

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

19,500 € 47 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj | Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 63 m² | Nová Dubnica | Klimatizácia | Zariadený

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 63 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej l

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

145,000 € 2302 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ASSENZIO - PRENAJOM - 1 IZBOVÝ BYT - MEDENÁ ULICA - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Medená | 33 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom 1-izbový byt na Medenej ulici v centre Bratislavy, ktorý s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj | Veľký 2-izbový byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový | 76 m² | Dubnica nad Váhom – Pod Hájom | Balkón

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Hájom | 76 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt po kompletnej a rozsiahlej reko

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

160,000 € 2105 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Prenájom 1 izb. bytu po rekonštrukcii v NZ

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²

Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

PINK reality - veľkorysý pozemok s developerským potenciálom v obci Lužianky pri Nitre

Reality Lužianky

Rodinný dom | Teslová | 160 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný pozemok so starším rodinným

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lužianky

299,000 € 1869 €/m²

Top
Top

Na predaj apartmán na prízemí s vlastným parkovacím miestom – uzatvorená rezidencia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Sadová | 48 m²

Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci sa na prízemí bytového domu v uzatvorenej rezidencii

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 2813 €/m²

Top
Top

Predaj apartmánového domu, Bešeňová

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | 300 m²

So súhlasom majiteľa sa ponúka k predaju zabehnutý a obľúbený apartmánový dom - penzión v pokoj

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Objekty na predaj Bešeňová

Info v RK

Top
Top

Ponuka prenájmu 4 izbového bytu v rodinnom dome, Spišská Nová ves, Arnutovce

Reality Arnutovce

4 izbový byt | Nezadaná | 150 m²

Ponuka prenájmu 4 izbovej bytovej jednotky so samostatným vchodom v rodinnom dome, obec Arnutov

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 17.09.2025
Byty na prenájom Arnutovce

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Top
Top

Priestranný 2 izbový s parkovacím miestom, námestie Iglovia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Námestie Iglovia | 67.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom na Námestí Iglovia

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

185,000 € 2733 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

369,740 € 4298 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

250,164 € 3778 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

218,220 € 3834 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

Top
Top

Priestranný 4- izbový rodinný dom s veľkou záhradou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Orechová Potôň. Dom môže byť ideálny

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

229,000 € 1762 €/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite na ul. Petra Straku

Reality Malacky

Rodinný dom | Petra Straku | 167 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Vinohrádok v Malackách

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Malacky

419,000 € 2509 €/m²

Top
Top

MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR: KANCELÁRIE ŠKOLIACI PRIESTOR +OPEN SPACE+LOGISTIKA

Reality Nitra

Administratívny objekt | Šípova | 166 m²

MODERNÝ OFFICE | OPEN SPACE | ŠKOLIACE CENTRUM| SKLAD| LOGISTIKA | Hľadáte pre svoj tím reprez

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,328 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÁ GARSÓNKA 29,12 m² PO REKONŠTRUKCII | SARATOVSKÁ ULICA – BRATISLAVA DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 29.12 m²

Spoločnosť vykupenie.sk, s.r.o., ktorá sa špecializuje na okamžitý výkup nehnuteľností do 48 ho

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,999 € 5151 €/m²

Top
Top

NEPREHLIADNITE!!! Slnečný 3izbový byt s terasou a predzáhradkou len za 205500 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

205,000 € 3147 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Veľkoryso riešený dvojizbový byt loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži. Aktuálne 72 m2 len za 195.000 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²

BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3062 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Kúpte si teraz 2izbový holobyt 54 m2 s úžasnou lodžiou (6m2) za neuveriteľných 165000 EUR a získajte bonus na parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 54 m²

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 3056 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Štýlový loftový mezonet.

Reality Nitra

4 izbový byt | Trnavská | 114.07 m²

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

273,597 € 2399 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš!!!

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 88.5 m²

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš s parkingom v podzemnej garáži za zvýho

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

240,200 € 2714 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23030)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Upresniť hľadanie