SENEC - NA PREDAJ NOVOSTAVBA-2 izbový čiastočne zariadený byt s terasou, záhradou a vlastným parkingom pre 2 autá - Holubia ul. - NOVÁ TEHELŇA v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Holubia | 50.31 m²

Lokalita: Holubia ul. - Nová Tehelňa - Senec - približne 1 km pešo od hlavného námestia - centr

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Senec

198,000 € 3936 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom, Kpt. Jaroša

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 324 m²

Ponúkame na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 716 m2 na u

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Trenčín

389,990 € 1204 €/m²

Top
Top

Na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom, Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

184,000 € 3067 €/m²

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Mestský byt, ktorý dýcha priestorom - 4 izby, šatník, lodžia, garážové miesto - širšie centrum

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Nadštandardný dom Vajnory: ÚP 314 m2, pozemok 839 m2, bazén v záhrade, pohoda, relax, úsporné technológie (A/A1), nová ulica .....

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší (2009) rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 6957 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izbový investičný byt na Tomášikovej ul..

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

184,000 € 4554 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

Priestranný 4 - izbový bungalov s átriom a prístreškom pre autá v peknej lokalite, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | 140 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný moderný 4-izbový bungalov, UP 115m2 + átrium 27m2, + p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Šamorín

459,000 € 3279 €/m²

Top
Top

PORUBSKY | Takmer 100 m² svetlého 3-izbového bytu s terasou a balkónom v Chorvátskom Grobe

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Konopná | 83 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má z každého rožka troška? Tak potom ste možno hľadali tento priestranný

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

239,900 € 2890 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Jedinečný 3 izb. byt - prémiové zariadenie, garáž a záhrada v cene

Reality Galanta

3 izbový byt | Vodárenská | 73 m²

Predstavte si moderný, kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý vám ponúka všetky benefity rodinnéh

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Galanta

230,000 € 3151 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Top
Top

4i rodinný dom v obci Cerová v blízkosti Malých Karpát

Reality Cerová

Rodinný dom | Cerová | 150 m²

DOM | ZÁHORIE | CEROVÁ V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám realitná kancelária KARIN & PARTNE

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Cerová

124,900 € 833 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Predaj krásneho pozemku s rodinným domom Svätý Jur - Neštich

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

399,900 € 6665 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE - Predaj 7-izbového rodinného domu v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Nálepkova | 282.5 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 7-izbového rodinného domu v Pezinku Realitná kancelária Angels Real Vám pri

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

370,000 € 1310 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30364)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Rodinné domy na predaj (23027)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie