2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

2 IZB. BYT S TERASOU, PIVNICOU A GARÁŽOU V KOMPLEXE BELARIA POD KOLIBOU, SVATOVAVRINECKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 76 m²

Ponúkame vám na prenájom veľký dvojizbový byt s terasou a pivnicou a garážou v bytovom komplexu

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

829 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

7 IZB. RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU NA ZAČIATKU VRAKUNE, PRIEHRADNÁ ULICA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Priehradná | 226 m²

Ponúkame Vám na predaj 7-izbový rodinný dom s balkónom tarasou a záhrdou na Priehradnej ulici,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

439,000 € 1942 €/m²

NOVOSTAVBA 4 IZBOVÝ RD SO ZÁHRADOU, BAZÉNOM A PARKOVANÍM, ACHÁTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Achátová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (bungalov) s krásnou záhradou, bazé

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

519,000 € 4718 €/m²

PLNE KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, MUROVANOU PIVNICOU A PRKOVANÍM PRI LIGHT PARKU, RAČIANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom plne klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom, murovanou pivnicou a parko

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM ORIENTOVANÝ TO TICHEJ ČASTI, SIBÍRSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Sibírska | 76 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom a pivnicou na Sibírskej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM, PIVNICOU A GARÁŽOU, BEZ PROVÍZIE, BARTÓKOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bartókova | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý, klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou, garážou v tic

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PRI LESE, KOLIBA, JESÉNIOVA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jeséniova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký dvoj-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe na Jeséniovej u

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ, KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM A GARÁŽOU V TICHEJ LOKALITE, NA HREBIENKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Na Hrebienku | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom, garážou a piv

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

225,000 € 2163 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PROJEKT PRI MÝTE, RAČIANSKA /KOMINÁRSKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt s terasou a garážou v novostavbe Pri Mýte,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BOSEN | Chata na pozemku 1629 m² v srdci prírody, Studienka

Reality Studienka

Chalupa, rekreačný domček | Studienka | 1,629 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný, priestranný pozemok s rekreačnou chatou v tichej a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Studienka

179,000 € 110 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj, Pozemok pre výstavbu rodinného domu, Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obytnej časti obce Poľný Kesov, určený na výstavbu rodin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

76,000 € 126 €/m²

Novinka
Novinka

Variabilný nebytový priestor v projekte KOLOSEO – Tomášikova ul., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tomášikova | 372 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Variabilný nebytový priestor v projekte KOLOSEO – Tomášikova ul., Bratislav

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

651,000 € 1750 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt | Michalovce – Východ

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

ID:520 GE-MAX Reality ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

134,900 € 2075 €/m²

Novinka
Novinka

4 izb. byt na začiatku Petržalky – Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Pripravujeme na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokal

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Predaj bytu na začiatku Petržalky - Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s peknou terasou – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

362,000 € 3966 €/m²

Predaj RD s dvomi samostanými bytmi.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový čiastočne podpivničený murovaný rodinný dom postavený do tvaru L so

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

388,900 € 1945 €/m²

Prenájom 3 izbový byt / zariadený a vybavený / balkón / klimatizácia / sídl.Žabník ul. Lúčna

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 66 m²

LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) 3 izbový byt, na sídlisku Žabník,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izb. byt v Žiline– Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlinská | 46 m²

Ponúkame na prenájom útulný zariadený 2-izbový byt o výmere 45,60 m², nachádzajúci sa na 4. pos

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt v rodinnom dome, dve parkovacie miesta, Košice–Myslava

Reality Košice-Myslava

4 izbový byt | 87 m²

4-izbový byt v rodinnom dome Košice–Myslava je bývanie, ktoré stiera rozdiely medzi bytom a dom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Myslava

1,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23011)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie