Kúpa - 3.izb. byt v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | nezadaná | 0 m²

Súrne hľadáme pre klienta 3.izb. byt v Pezinku. Kontakt: 0907 437 269

Publikované: 19.10.2021 Aktualizované: 21.08.2024
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu RD o výmere 669 m² s možnosťou zväčšenia až na 3168 m² - obec Dlhá.

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 669 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 669 m² nachádzajúci sa v pokojnej časti o

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Dlhá

104,900 € 157 €/m²

Predaj dvoch stavebných pozemkov o celkovej výmere 1986 m2 v obci Doľany so širokou možnosťou využitia - bývanie aj podnikanie.

Reality Doľany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 1,986 m²

Ponúkame dva stavebné pozemky umiestnené vedľa seba, ktoré pre svoju polohu a priame napojenie

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Doľany

129,000 € 65 €/m²

PRENÁJOM: Multifunkčný servisno-skladový priestor (100 m²) – Pezinok, Grinava

Reality Pezinok

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny, svetlý a nadštandardne udržiavaný priestor s rozlohou 100 m²,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Pezinok

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 618 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Budmerice

Rodinný dom | J. Holčeka | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu obľúbeného a dobre funkčne riešeného bungalovu Euroline 1471, nac

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Budmerice

369,000 € 3417 €/m²

Na predaj – polyfunkčný areál s reštauráciou, službami a parkovacou plochou

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 420 m²

Ponúkame na predaj unikátny polyfunkčný areál pozostávajúci zo známej reštaurácie Alpina s nads

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Objekty na predaj Pezinok

470,000 € 1119 €/m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú záhradnú chatu situovanú v obci Šenkvice v záhradkárskej oblasti Hájičky.

Reality Šenkvice

Záhradná chatka | 25 m²

Táto lokalita je vyhľadávaná pre dobrú dostupnosť do centra obce ako aj na železničnú stanicu.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Šenkvice

67,000 € 2680 €/m²

Predaj rodinného domu na 18 á pozemku, v tichej lokalite blízko centra obce Častá.

Reality Častá

Rodinný dom | Sokolská | 87 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na 18 á pozemku, v tichej lokalite a blízko centra obce Častá.

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Častá

176,000 € 2023 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Šenkvice pri Pezinku.

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 1,893 m²

Pozemok o rozlohe 1893 m2 je rovinatý, má šírku 13 m, nachádza sa v lokalite s postupnou výstav

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 06.04.2024
Pozemky na predaj Šenkvice

89,800 € 47 €/m²

Na predaj – polyfunkčný areál s reštauráciou, službami, vedľajšími stavbami a parkovacou plochou

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | 611 m²

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Objekty na predaj Pezinok

780,000 € 1277 €/m²

Ponúkame 5. izbovú dvojpodlažnú novostavbu v Kráľovej pri Senci, Čerešňová ul.

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Nezadaná | 151 m²

Ponúkame na predaj moderné rodinné domy s dvomi 5. izbovými bytovými jednotkami situované v pok

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

269,000 € 1781 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v krásnom prírodnom prostredí na pozemku (1664 m²) – Modra, časť Harmónia.

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou výstavby rodinného domu alebo celoročne obývateľ

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

245,000 € 3500 €/m²

Na predaj – atraktívny stavebný pozemok o výmere 669 m² v Modre – Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 669 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 669 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Modra

197,500 € 295 €/m²

Predaj exkluzívneho stavebného pozemku s územným rozhodnutím v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 706 m²

Na predaj ponúkame atraktívny stavebný pozemok o výmere 706,5 m², situovaný v pokojnej a vyhľad

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Modra

198,000 € 280 €/m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom na 30á pozemku v obci Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Pivovarská | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v malebnej obci Smolenice, nach

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Smolenice

176,000 € 3911 €/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 595 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Trnava

Rodinný dom | 108 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Trnava

369,000 € 3417 €/m²

Na predaj rekreačný objekt s potenciálom na penzión – Modra – Harmónia, Malé Karpaty

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Harmónia | 599 m²

Ponúkame na predaj rekreačný objekt situovaný s peknom prostredí na slnečnom rovinatom pozemku

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Modra

499,000 € 833 €/m²

Na predaj 5. izbový rodinný dom - novostavba s terasou a tromi parkovacími miestami.

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | 144.7 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený rodinný dom - Euroline Junior 430, postavený z kval

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

239,900 € 1721 €/m²

Predaj stavebného pozemku o výmere 1986 m2 v obci Doľany so širokou možnosťou využitia - bývanie aj podnikanie.

Reality Doľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,986 m²

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Doľany

129,000 € 65 €/m²

Aj investične. Garsónka Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Špitálska | 20.51 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj Garsónku v Starom Meste na Špitálskej ulici.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

168,000 € 8191 €/m²

člen NARKS

Nehnuteľnosť v srdci Malých Karpát – Stupy, Pezinok

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Ro Stupy | 120 m²

Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom, ktorý je definovaný v liste vlastníctva ako rekreačná c

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

274,900 € 2291 €/m²

101755m2 pozemku - súčasť Rekreačný areál RYBNÍK, Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 101,755.73 m²

Investícia s dušou v srdci prírody — Rekreačný areál RYBNÍK, Horná Mariková Hľadáte miesto, kde

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Horná Mariková

1,199,900 € 12 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkorysý pozemok a nekonečné možnosti – rodinný dom v Častkovciach

Reality Častkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Predstavte si bývanie, kde vás ráno budí spev vtákov, kde máte dostatok priestoru pre svoju záh

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Častkovce

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 4 izb. RD „ G“, Mníchova Lehota

Reality Mníchova Lehota

Rodinný dom | Mníchovská alej | 125.11 m²

Hľadáte Váš nový domov blízko Trenčína za rozumnú cenu? 5 STARS Realitná agentúra Vám exkluzí

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mníchova Lehota

256,000 € 1834 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23010)
Upresniť hľadanie