Prenájom – Jedinečný 3-izbový byt v novostavbe v centre mesta Čadca (188-P)

Reality Čadca

3 izbový byt | Čadca | 89.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podl

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na prenájom Čadca

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj : Stavebný pozemok v obci Makov (125-P)

Reality Makov

Rekreačný pozemok | Makov | 560 m²

Ponúkame Vám na predaj dva krásne mierne svahovité pozemky v obci Makov s rozlohou 560m2. Mát

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 15.05.2025
Pozemky na predaj Makov

36,400 € 65 €/m²

člen NARKS

Predaj: Pozemok určený na výstavbu chaty v obci Makov (123-P)

Reality Makov

Rekreačný pozemok | Makov | 1,151 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny rovinatý pozemok v obci Makov s rozlohou 1151m2 , ktorý sa nachá

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 26.11.2024
Pozemky na predaj Makov

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Lukratívny stavebný pozemok v obci Raková (115-P)

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Raková | 703 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Raková s rozlohou 703 m2 ktorý Vás

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 01.12.2023
Pozemky na predaj Raková

82,000 € 117 €/m²

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok v meste Turzovka(106-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmier | 939 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 939 m2 v meste Turzovka v časti Predm

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 06.02.2024
Pozemky na predaj Turzovka

36,500 € 39 €/m²

člen NARKS

Predaj: Exkluzívne malebný investičný pozemok v obci Oščadnica(032-P)

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Oščadnica | 9,938 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký slnečný pozemok v katastri obce Oščadnica. Pozemok má 9

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 24.01.2024
Pozemky na predaj Oščadnica

17 €/m2 17 €/m2

člen NARKS

Predaj: Lukratívna chata v obci Nový Hrozenkov (261-CH)

Reality Nový Hrozenkov

Chata, drevenica, zrub | Česká republika | Nový Hrozenkov | Nový Hrozenkov

Hľadáte dokonalé miesto na relax uprostred prírody, ktoré ponúka moderný komfort a štýlový diza

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 07.12.2024
Chaty a chalupy na predaj Nový Hrozenkov

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii, Čadca - Hurbanova ulica

Reality Čadca

3 izbový byt | 68.06 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Čadca - Kyčer

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Čadca

138,000 € 2028 €/m²

člen NARKS

Prenájom: 3 izbový byt v meste Turzovka(258-P)

Reality Turzovka

3 izbový byt | Turzovka | 62 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii situovaný v centre mesta Turzovk

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Turzovka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj – Podvysoká

Reality Podvysoká

Pozemok pre rodinné domy | 2,355 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s výmerou 2355 m²( 1193m²+1162m²) v tichej a vyhľadáv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Podvysoká

19 €/m2 19 €/m2

člen NARKS

Na predaj: Rozľahlý pozemok v krásnom prostredí – Dlhá nad Kysucou (2676 m²)

Reality Dlhá nad Kysucou

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,676 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s výmerou 2676 m² v obci Dlhá nad Kysucou, okres Čadca. P

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

39 €/m2 39 €/m2

člen NARKS

Čadca–Horelica: Rodinný dom + wellness domček

Reality Čadca

Rodinný dom | 300 m²

Neopakovateľná ponuka v Čadci – Horelici: plnohodnotný rodinný dom (cca 200 m²) + samostatný we

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Čadca

255,000 € 850 €/m²

člen NARKS

Na predaj dva samostatné pozemky v obci Podvysoká – tiché miesto uprostred prírody

Reality Podvysoká

Rekreačný pozemok | 936 m²

Ponúkame Vám na predaj dva rekreačné pozemky nachádzajúce sa v katastrálnom území Podvysoká, ok

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Podvysoká

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

Predaj: Lukratívny pozemok v meste Turzovka časť Predmier (332-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Na predaj krásny pozemok v Turzovke – ideálny na výstavbu rodinného domu alebo podnikanie!

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Pozemky na predaj Turzovka

55,000 € 92 €/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov – centrum Čadca, 150 m² (333-P)

Reality Čadca

Administratívny objekt | 150 m²

Ponúkame na prenájom moderné a svetlé kancelárske priestory o výmere 150 m², ktoré sa nachádzaj

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Objekty na prenájom Čadca

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj mobilného domu pri mori – Chorvátsko, Vodice

Reality Chorvátsko

Iný rekreačný objekt | Chorvátsko

Hľadáte vlastné prímorské útočisko bez starostí? Ponúkame mobilný dom v top lokalite Vodice v D

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj

77,000 € 1222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre Čadce (334-P)

Reality Čadca

2 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt s výmerou 65 m², nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na prenájom Čadca

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčný objekt Olešná (334-P)

Reality Olešná

Polyfunkčný objekt | 264 m²

Na prenájom polyfunkčný objekt – 264 m² Ponúkame na prenájom polyfunkčný objekt s celkovou

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Objekty na prenájom Olešná

1,056 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – viacúčelový objekt v obci Makov

Reality Makov

Rodinný dom | Makov | 120 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Makov, ideálny na prenájom pre

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 03.09.2025
Domy na predaj Makov

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj:Stavebný pozemok na developerský projekt v meste Turzovka(197-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Hlinené | 7,000 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Turzovka o celkovej výmere 7.000 m2, čo

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Turzovka

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Predaj: Exkluzívne pozemok v meste Turzovka, časť Turkov(091-P)

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | Turkov | 3,385 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok v meste Turzovka v časti Turkov o celkovej výmere 338

Publikované: 30.05.2023 Aktualizované: 22.05.2025
Pozemky na predaj Turzovka

13 €/m2 13 €/m2

člen NARKS

Predaj: Nádherný stavebný pozemok v obci Staškov(065-P)

Reality Staškov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,306.25 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný stavebný pozemok v obci Staškov o celkovej výmere 2306 m2. Uve

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 15.09.2024
Pozemky na predaj Staškov

42,000 € 18 €/m²

člen NARKS

Predaj: Pekný stavebný pozemok v obci Svrčinovec(029-P)

Reality Svrčinovec

Pozemok pre rodinné domy | Svrčinovec | 1,783 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Svrčinovec o celkovej v

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Svrčinovec

111,800 € 63 €/m²

člen NARKS

Predaj: Investičný pozemok v meste Čadca(040-P)

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Milošová | 2,244 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v meste Čadca v miestnej časti Milošová. Plocha pozem

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 17.03.2023
Pozemky na predaj Čadca

31.9 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Rodinné domy na predaj (23013)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie