Rodinný dom | Nezadaná | 108.5 m²
Ponúkame na predaj 2 identické bungalovy (s označením P3 až P4) - už len dva voľné !!! NOVOSTAV
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 141.5 m²
Ponúkame na predaj moderný bungalovov (s označením P3 ) – Vo výstavbe!!! NOVOSTAVBA 4 izbovéh
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 141.5 m²
Ponúkame na predaj moderný bungalovov (s označením P4 ) – VO VÝSTAVBE!!! NOVOSTAVBA 4 izbovéh
Info v RK
1 izbový byt | Teplická | 28 m²
Štartovacie bývanie alebo investícia? Tento byt ponúka oboje . Predstavte si bývanie, kde sa sp
84,990 € 3035 €/m²
Rodinný dom | Mníchovská alej | 125.11 m²
Hľadáte Váš nový domov blízko Trenčína za rozumnú cenu? 5 STARS Realitná agentúra Vám exkluzí
271,300 € 1945 €/m²
Rodinný dom | 141.5 m²
Info v RK
Iný objekt | Pravenec | 1,210 m²
Hľadáte novú lokalitu a priestory pre svoje podnikanie, prípadne hľadáte nehnuteľnosť ako inv
610,000 € 554 €/m²
Opravárenský objekt | Západná | 350 m²
Ponúkame vám na predaj dlhodobo fungujúci autoservis s bohatou 25-ročnou históriou a širokou zá
Info v RK
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 500 m²
HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Pozemok rekreačný v lokalite Štiavnické Bane, nemusí byť stavebný,
Cena dohodou
3 izbový byt | 97.1 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0907 537 727, 0948 061 020), ponúka na prenájom pri
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 175 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj rodinný dom v obci Lutila okres
490,000 € 2800 €/m²
Rodinný dom | Kosihovce | 190 m²
Na predaj poschodový rodinný dom – Kosihovce Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný
59,000 € 311 €/m²
3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²
Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj mimoriadne priestranný, svetlý a veľmi pr
137,900 € 1724 €/m²
Záhradná chatka | 393 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk alebo 0944 107 803), ponúka na predaj záhradnú murovanú cha
45,000 € 115 €/m²
3 izbový byt | Kysucká | 152 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st
615,000 € 4046 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
a DELTA PROPERTY Vám exkluzívne ponúka na prenájom nový 3 izbový, zariadený byt v Poprade bok
1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pražská | 60.18 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na ulici Pražská na sídlisku Vlčince v Žilin
225,000 € 3739 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj vidieka, komfort moderného bývania a blízkosť prírody? Tento
285,000 € 1425 €/m²
3 izbový byt | Studenohorská | 77 m²
Dr. Domov ponúka na predaj veľký 3-izbový byt so slnečným výhľadom v bratislavskej mestskej čas
290,000 € 3766 €/m²
3 izbový byt | Zelenečská ulica | 61 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj prakticky riešený a útulný 2-izbový byt prero
165,000 € 2705 €/m²
1 izbový byt | Trnavská cesta | 39 m²
Ponúkame na predaj svetlý 1‑izbový byt v pôvodnom stave na Trnavskej ceste v Bratislave – Ružin
205,000 € 5256 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
Predstavte si bývanie, kde si ráno vychutnáte kávu na priestrannej loggii orientovanej do pokoj
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Horná Potôň | 92 m²
Ing. Ildikó Marczellová, RESPECT REAL, ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného dvojdomu
209,990 € 2283 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Estónskej ulici. Byt sa nac
950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.