Predaj slnečného stavebného pozemku v tichej lokalite | Plechotice | BÝVAJTE s nami

Reality Plechotice

Pozemok pre rodinné domy | 812 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozem

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Plechotice

49,500 € 61 €/m²

Na predaj | Kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s balkónom v Trebišove | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 1-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

INVESTIČNÝ PROJEKT: Multifunkčný objekt so širokým komerčným potenciálom – len 6 km od Humenného

Reality Humenné

Objekt pre obchod | 540 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne predstavuje strategickú investičnú príleži

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Humenné

119,000 € 220 €/m²

Exkluzívna ponuka | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Strážskom | Bývajte s Nami

Reality Strážske

Rodinný dom | 400 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, dvojpodlažný

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Strážske

255,000 € 638 €/m²

EXKLUZÍVNE | Štýlová garzónka s výhľadom na Tatry – Poprad, centrum | Bývajte s Nami

Reality Poprad

Garsónka | 20.7 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú garzónku v priamo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

99,900 € 4826 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Lenčova | 51 m²

Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

217,000 € 4255 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SHARK REAL Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím v projekte Slnečnice Mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame vám krásny a moderne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – časť Mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pallas - realitná kancelária hľadá na kúpu 2-izbový byt

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

KÚPIME 2 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V PIEŠŤANOCH – HOTOVÝ KLIENT ČAKÁ Realitná kancelária Pallas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

150,000 € 3000 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom, 2 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom, Nitra-centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý 2 izbový byt na Coboriho ulici, Nitra – Staré mesto. Byt má úži

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a pivnicou | Michalovce – Juh

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 84 m²

ID:521 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 84 m² v obľúbenej lok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,900 € 1904 €/m²

Novinka
Novinka

Pallas - realitná kancelária hľadá 2-3-izbový byt v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | A. Hlinku | 0 m²

KÚPIME 2–3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V PIEŠŤANOCH – HOTOVÝ KLIENT ČAKÁ Realitná kancelária Pallas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na Zemplínsku Šíravu - rekreačná oblasť Lúč

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Lúč | 669 m²

Hľadáte pokojné miesto na výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu s nádherným výhľadom n

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

59,000 € 88 €/m²

Obchodný priestor 400 m2, s oknami na ulicu, na 1. poschodí OD DARGOV, Košice - centrum

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 400 m²

Na prenájom krásny, presvetlený obchodný priestor na 1. poschodí OD DARGOV, priamo v centre mes

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite!!

Reality Senica

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom ale zachovalom stave na vyhľadávanej ulic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senica

204,900 € 820 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenájom 2. izbového bytu s veľkou loggiou, novostavba „BLUMENTÁL“, BA - Staré Mesto, Radlinského ul

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2. izbový byt v exkluzívnej rezidencii BLUMENTÁL na Radlinského u

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj pozemok - les a záhrada v Bratislave - Dúbravke, Plachého ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

Iný stavebný pozemok | Plachého | 3,067 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou rozlohou 3067 m2, ktorý zahŕňa - záhradu a lesné pozemky.

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

93,000 € 30 €/m²

Predaj stavebného pozemku na priemyselnú výstavbu v Pezinku

Reality Pezinok

Priemyselná zóna | Pezinok | 7,629 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 7629 m2. Pozemok je určený na priemyselnú výstavb

Publikované: 11.08.2020 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

152,580 € 20 €/m²

Predaj stavebného pozemku (1664 m²) s rekreačnou chatou v krásnom prírodnom prostredí – Modra, časť Harmónia.

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 1,664 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu alebo celoro

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Pozemky na predaj Modra

245,000 € 147 €/m²

Na predaj rodinný dom s možnosťou podnikania v obci Šenkvice

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Chorvátska | 140 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s možnosťou bývania a zároveň podnikania, prípadne bývania a pre

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Šenkvice

289,900 € 2071 €/m²

PRENÁJOM: Multifunkčný servisno-skladový priestor (100 m²) – Pezinok, Grinava

Reality Pezinok

Garáž | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny, svetlý a nadštandardne udržiavaný priestor s rozlohou 100 m²,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Pezinok

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 595 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Budmerice

Rodinný dom | J. Holčeka | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu obľúbeného a dobre funkčne riešeného bungalovu Euroline 1471, nac

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Budmerice

369,000 € 3417 €/m²

Prenájom - pekný 2.izb byt v novostavbe, kompletné zariadený. S parkovacím miestom.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Betliarska | 54.72 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt v novostavbe nachádzajúci sa v tehlovej modernej budove

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj stavebného pozemku s projektom na výstavbu 32 bytov – Pezinok

Reality Pezinok

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,165 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok na výstavbu dvoch objektov a to moderného bytové

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

780,000 € 360 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 3 519 m² Sokolská ul. Častá

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | Sokolská | 3,519 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 3 519 m² situovaný v pokojnej a vyhľadávanej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Častá

290,000 € 82 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23006)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie