Predaj | Slnečná garzónka v pokojnej časti Veľkých Kapušian | BÝVAJTE s nami

Reality Veľké Kapušany

Garsónka | 22.8 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú garzónku nachádzaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

36,000 € 1579 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA | SEČOVCE | 5 izbový rodinný dom | aj na Hypoúver | Realitná kancelária Bývajte s Nami

Reality Sečovce

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami exkluzívne ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodi

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sečovce

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s podnikateľským objektom v obci Hraň | BÝVAJTE s nami

Reality Hraň

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, dvojpodlaž

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hraň

230,000 € 920 €/m²

PRIPRAVUJEME | Priestranný 3-izbový byt v srdci Trebišova | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám v exkluzívnom zastúpení čoskoro ponúkne na predaj 3-i

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trebišov

133,900 € 1913 €/m²

Predaj slnečného pozemku s veľkorysým potenciálom v obci Egreš | BÝVAJTE s nami

Reality Egreš

Pozemok pre rodinné domy | 2,949 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slnečný poz

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Egreš

44,900 € 15 €/m²

Predaj | Panoramatický pozemok v Žakovciach | Ideálne miesto pre diskrétne sídlo | Bývajte s Nami

Reality Žakovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,000 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami exkluzívne ponúka na predaj výnimočný pozemok situovaný v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

100 € 0 €/m²

Predaj | Priestranný rodinný dom s terasou a garážou | Nižný Hrabovec | BÝVAJTE s nami

Reality Nižný Hrabovec

Rodinný dom | 350 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s výborným di

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nižný Hrabovec

Cena dohodou

Exkluzívne | 1-izbový byt v okresnom meste SNINA | BÝVAJTE s nami

Reality Snina

1 izbový byt | 28 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Snina

18,900 € 675 €/m²

Výrazne ZNÍŽENÁ CENA | Priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v Michalovciach | Bývajte s Nami

Reality Michalovce

Rodinný dom | 300 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj nad

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Michalovce

Cena dohodou

Priestranný 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite Trebišov – časť Klin | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

Rodinný dom | 254 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený, dvoj

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trebišov

Cena dohodou

Administratívne a obchodné priestory na prenájom v Michalovciach | BÝVAJTE s nami

Reality Michalovce

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a flexibilný n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite | Trebišov, ul. Hodvábna | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

3 izbový byt | Hodvábna | 68 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v pok

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trebišov

133,900 € 1969 €/m²

Exkluzívne | Rekreačné pozemky na predaj | Zemplínska Šírava, časť Hôrky, stredisko Lúč | Realitná kancelária Bývajte s NAMI!

Reality Vinné

Pozemok pre bytovú výstavbu | Lúč, Hôrka | 540 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačné pozemky situova

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

65,000 € 120 €/m²

Pozemok Lučkovce | miesto pre výstavbu vášho domu | Realitná kancelária Bývajte s NAMI!

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Hľadáte ideálne miesto, kde začnete stavať svoj nový domov? Realitná kancelária Bývajte s N

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

24,000 € 27 €/m²

Záhrada s mobilným domom v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | 400 m²

Vaša záhrada v meste – relax, zelenina a súkromie len pár krokov od bytu! Realitná kancelária

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

38,500 € 96 €/m²

Predaj modernej novostavby 4-izbového rodinného domu v obci Plechotice | BÝVAJTE s nami

Reality Plechotice

Rodinný dom | 123 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rod

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Plechotice

Cena dohodou

Predaj | Priestranný 3-izbový tehlový byt v Kráľovskom Chlmci | BÝVAJTE s nami

Reality Kráľovský Chlmec

3 izbový byt | 68.5 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v os

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Kráľovský Chlmec

33,900 € 495 €/m²

Predaj | Moderný 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trebišova | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

1 izbový byt | 38 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám ponúka na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt, kt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trebišov

74,900 € 1971 €/m²

Vranov nad Topľou | 2-izbový byt v tichej lokalite | Bývajte s NAMI

Reality Vranov nad Topľou

2 izbový byt | Domašská | 46 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt nachádzajú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

59,900 € 1302 €/m²

Dva domy za cenu jedného | rodinný dom s prístavbou v obci Lekárovce | Bývajte s NAMI

Reality Lekárovce

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami ponúka na predaj rodinný dom so samostatnou prístavbou (v

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lekárovce

40,000 € 286 €/m²

PRENÁJOM | Slnečný 3-izbový byt so samostatným vstupom | Michalovce, Pod Hrádkom | Exkluzívne

Reality Michalovce

3 izbový byt | Pod Hrádkom | 60 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-i

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ PROJEKT: Multifunkčný objekt so širokým komerčným potenciálom – len 6 km od Humenného

Reality Humenné

Objekt pre obchod | 540 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne predstavuje strategickú investičnú príleži

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Humenné

119,000 € 220 €/m²

Exkluzívna ponuka | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Strážskom | Bývajte s Nami

Reality Strážske

Rodinný dom | 400 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, dvojpodlažný

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Strážske

255,000 € 638 €/m²

Na predaj | Komerčný objekt na sídlisku Stráňany v Michalovciach | BÝVAJTE s nami

Reality Michalovce

Obchodné priestory | 200 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zaujíma

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Michalovce

210,000 € 1050 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23017)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie