MIKELSSEN - Na predaj rozsiahly a ohradený pozemok o rozlohe 560 000 m2 so zvernicou a domom

Reality Nitra

Lesná pôda | Vinodol | 560,000 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj v malebnom prostredí polosamoty pri o

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

2,300,000 € 4 €/m²

MIKELSSEN - Na prenájom priestranný 2 izbový byt s úžasným výhľadom na Karadžičovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Karadžičova | 78 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom priestranný, kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 19.11.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

MIKELSSEN - Na prenájom útulný 2 izbový byt s loggiou a garážovým státím v novostavbe PRI MÝTE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom príjemný 2 izbový byt v bytovom

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný zariadený rodinný dom na prenájom 120m2 s terasou Košice Barca

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Strieborná | 120 m²

Ponúkame na prenájom krásny moderný rodinný dom po kompletnej a štýlovej rekonštrukcii v lukrat

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

1,250 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na prenájom, univerzálna zateplená hala – Martin, 388m2

Reality Martin

Priestor pre výrobu | Československej armády | 388 m²

Ideálny priestor pre vašu firmu v meste Martin (výrobný, skladový alebo prevádzkový) Ponúkame

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Martin

3.46 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Na predaj pozemok, IBV potenciál, 15 473 m², Dolný Kalník -5 km od Martina.

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Dolný Kalník | 15,473 m²

Realitná kancelária MAX Profi reality ponúka na predaj jedinečný investičný pozemok v obci Doln

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

33 €/m2 33 €/m2

člen NARKS

Na predaj energeticky úsporný rodinný dom 138m2, Martin, Bystrička

Reality Martin

Rodinný dom | Bystrička - Lazky | 138 m²

MAX PROFI Reality exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový zrekonštruovaný nízkoenergetický rodinn

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

234,900 € 1702 €/m²

člen NARKS

Prenájom, 3 izbový byt 137m2 so záhradou - Martin, širšie centrum

Reality Martin

3 izbový byt | Priehradka | 137 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, veľkometrážny, kompletne zariadený 3-izbový byt nach

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Martin

780 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Znížená cena! Na predaj, pozemok v územnom pláne, obec Podhradie, Martin

Reality Martin

Iný stavebný pozemok | Podhradie | 2,125 m²

Investičná príležitosť v srdci Turca – budúce stavebné pozemky v obci Podhradie (okres Martin)

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Martin

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

PRENÁJOM | 2-izbový byt, 66m2, loggia s výhľadom, 2 parkovacie miesta | Martin – Ľadoveň

Reality Martin

2 izbový byt | J. Šípoša | 66 m²

MAX Profi reality ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lok

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj, pozemok, rozvojové územie v prémiovej časti Martina – Tomčany ,14000m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | pri siľave I | 13,790 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ – ROZVOJOVÉ ÚZEMIE, MARTIN – TOMČANY Exkluzívne ponúkame na predaj u

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Martin

47 €/m2 47 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Predaj , podnikateľský objekt /so stabilným obratom/ Žabokreky, Martin

Reality Žabokreky

Objekt pre obchod | Žabokreky | 240 m²

***Pozrite si video k ponuke *** Ponákame na predaj podnikateľský objekt ktorý sa na

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Žabokreky

119,000 € 496 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj, pozemok 100.000m2 - Mošovce, Turčianske Teplice

Reality Mošovce

Orná pôda | mošovce | 100,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 100.000 m2 v obci Mošovce, vhodný pre investorov, hospodár

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

Cena dohodou

člen NARKS

Kompletne zariadený 2-izb. byt v tichej lokalite/ NIVY ( 500 bytov ).

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 54 m²

So súhlasom vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2-izb. byt nachádzajúci sa v tichej loka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4981 €/m²

Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Príjemný 2-izb. byt v novostavbe Rudiny2 | Lenčova | 51 m2

Reality Žilina

2 izbový byt | Lenčova | 51 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu Lokalita: Ž

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

217,000 € 4255 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

MODERNÝ RADOVÝ DOM -NADČASOVÉ BÝVANIE V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 108 m²

Ponúkame na predaj posledný dom v elegantnej radovej výstavbe, ktorá sa nachádza v tichej, slep

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,900 € 2129 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4-izbový zariadený byt (84,14 m²) so záhradou/pozemkom a parkovaním pri jazere

Reality Senec

4 izbový byt | Veľký biel-Malobielska ul. | 84.14 m²

ZNALECKÝ POSUDOK K DISPOZÍCII Ponúkame na predaj 4-izbový mezonetový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Senec

214,900 € 2554 €/m²

Na PREDAJ priestranný 6-izbový dom v exkluzívnej prvej línii na Slnečných jazerách – JUH

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá | 277 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý rekreačný dom na trvalé bývanie, v exkluzívnej prvej línii na Slne

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

489,000 € 1765 €/m²

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 277 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senec

489,000 € 1765 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom s veľkorysým pozemkom, Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj podpivničený klimatizovaný rodinný dom po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCIÍ s veľ

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

229,900 € 2705 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom 456,06m2 s bazénom v tichej ulici, blízko centra Stupavy

Reality Stupava

Rodinný dom | Moyzesova | 456.06 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom 456,06m2 s garážou, bazénom v tichej ulici, blízko

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stupava

590,000 € 1294 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 2-izbový byt 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. státím v projekte Prúdy, ul. Včelárska Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska | 62.38 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. stá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3044 €/m²

NA PREDAJ pozemok (1 256m2) vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

259,000 € 206 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23002)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie