Rodinný dom | Veterná | 123 m²
Ponúkame na predaj nový 4 izbový tehlový bungalov na konci tichej slepej ulice v stabilizovanom
309,990 € 2520 €/m²
Rodinný dom | Rovná | 290 m²
VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA. Ponúkame na predaj
469,900 € 1620 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko | Wiener Neustadt | Grazerstrasse
Ponúkame na predaj výnimočný 3 izbový dizajnový byt o celkovej výmere 87.00 m2 s vysokými strop
289,900 € 3332 €/m²
Rodinný dom | 123 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt v jedinečnom koncepte výstavby s tromi jednotkami s v
259,500 € 2110 €/m²
3 izbový byt | Dostojevského rad | 91.55 m²
VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, v abs
359,900 € 3931 €/m²
3 izbový byt | Púpavová | 71.73 m²
Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom 3 izbového bytu s úžasnou atmosférou
230,000 € 3206 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Biskupa Kondého | 380 m²
Ponúkame na predaj priestranný a nadštandardne zariadený priestor vhodný pre sídlo firmy alebo
349,900 € 921 €/m²
2 izbový byt | Martinengova | 55 m²
Ponúkame na prenájom príjemný, kompletne zariadený 2-izbový 55 m² byt vo vyhľadávanej lokalite
790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezábudková | 62.5 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova na Nez
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dobrovičova | 62 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta n
900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Magurská | 1,172 m²
Vážený pán/pani Developer, dovoľte nám predstaviť Vám jedinečnú investičnú príležitosť v exklu
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,154 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok o celkovej výmere 1154.00 m2 a podiel na prístupo
290,000 € 251 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 43.18 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 614 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 614 m² v krásnej rekreačno-obytnej lok
128,000 € 208 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 980 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, stavebný pozemok o celkovej výmere 980.00 m2 napojený na všetky i
99,900 € 102 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,075 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, slnečný pozemok priamo pri brehu jazera. Celková výmera pozemku
549,900 € 512 €/m²
Garsónka | Termálna | 27 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej
79,900 € 2959 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 709 m²
Na predaj stavebný pozemok: 709 m² 97000,-, Pozemok je možné kúpiť samostatne alebo spolu s ve
97,000 € 137 €/m²
4 izbový byt | Wolkrova | 85 m²
NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 4-IZB. BYT S LOGGIOU ČAKÁ NA SVOJHO NÁJOMCU,PRTRŽALKA-
950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 175 m²
Realitná kancelária B10 vám ponúka na predaj nadčasový rodinný dom, ktorý v sebe spája pokoj le
429,000 € 2451 €/m²
Rodinný dom | 175 m²
Realitná kancelária B10 vám ponúka na prenájom nadčasový rodinný dom, ktorý v sebe spája absolú
2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 84 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s dvoma balkónmi. Má výmeru 84m2 a nachá
189,990 € 2262 €/m²
Priestor pre výrobu | 505 m²
TUreality ponúka na predaj výrobno/skladovacie priestory v obci Lietavská Lúčka vzdialenej 5km
395,000 € 782 €/m²
3 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave Vargové pole Byt sa nachádza na 4. p
79,999 € 1455 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.