NA PREDAJ pozemok (1 256m2) vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

259,000 € 206 €/m²

Na predaj 4-izbový zariadený byt (84,14 m²) so záhradou/ pozemkom a parkovaním pri jazere

Reality Veľký Biel

Mezonet | Malobielska | 84.14 m²

ZNALECKÝ POSUDOK K DISPOZÍCII Ponúkame na predaj 4-izbový mezonetový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Veľký Biel

214,900 € 2554 €/m²

Ponúkame na predaj formou odstupného zabehnuté bistro/kaviareň v admin. Budove CBC III

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | Karadžičova | 104.22 m²

Ponúkame na predaj formou odstupného zabehnuté bistro/kaviareň v admin. Budove CBC III s jedný

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,073 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 3731 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

274,900 € 3665 €/m²

HERRYS - na prenájom nový 4 izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Beskydská | 90.37 m²

HERRYS - na prenájom nový 4 izbový byt v Starom meste Realitná kancelária HERRYS ponúka na pre

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rustaveliho | 78.8 m²

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači Realitná kancelária HERRYS ponúka na pren

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite 500 bytov – Kulíškova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 58.39 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4607 €/m²

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 68 m²

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove Realitná kancelária HERRYS ponúka n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3809 €/m²

Novinka
Novinka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 84.71 m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním Re

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

HERRYS -Na prenájom parkovacie státie v novostavbe Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Továrenská | 12 m²

HERRYS -Na prenájom parkovacie státie v novostavbe Sky Park Realitná kancelária HERRYS ponúka

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

140 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom útulný staromestský 4-izbový byt na Palackého ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palackého | 94.91 m²

HERRYS - Na prenájom útulný staromestský 4-izbový byt na Palackého ulici Realitná kancelária H

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

369,000 € 3521 €/m²

HERRYS - Na prenájom lukratívny 2-izbový byt v projekte PANORAMA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 54 m²

HERRYS - Na prenájom lukratívny 2-izbový byt v projekte PANORAMA Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom garážové státie v novostavbe ZWIRN na Košickej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 12.5 m²

HERRYS - Na prenájom garážové státie v novostavbe ZWIRN na Košickej ulici Realitná kancelária

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

125 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľadmi

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 407.42 m²

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

2,390,000 € 5866 €/m²

HERRYS - Na prenájom výnimočný 1-izbový byt, v komplexe EUROVEA, priamo na dunajskej promenáde

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Pribinova | 36.63 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom veľkorysý 3-izbový byt so šatníkmi a parkovaním na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 121.85 m²

HERRYS - Na prenájom veľkorysý 3-izbový byt so šatníkmi a parkovaním na Dunajskej ulici Realit

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom 3 - izbový byt, Tománkova ulica. Malé zvieratko povolené

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Tománkova | 70.45 m²

HERRYS - Na prenájom 3 - izbový byt, Tománkova ulica. Malé zvieratko povolené Realitná kancelá

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

520 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 48.9 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²