Exkluzívne na predaj RD s dvomi bytovými jednotkami

Reality Červeník

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom, ktorý má dve samo

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Červeník

220,000 € 1833 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt v Trnave na Spartakovskej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Spartakovská | 67.2 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj za mimoriadne výhodnú cenu 3-izbový byt na Spartako

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2753 €/m²

REZERVOVANÉ 1-izbový byt na Beethovenovej ulici v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Beethovenova | 29.58 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt na Beethovenovej ulici v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

138,500 € 4682 €/m²

REZERVOVANÉ 4-izbový rodinný dom na Kopánke v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 130 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v lukratívnej časti Trnavy na Kopánke LOK

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

Na predaj 2 izbový byt, s možnosťou pokračovať v nájme s nájomníkom

Reality Trnava

2 izbový byt | Komplex MIKO | 47 m²

Exkluzívna ponuka: Ihneď k nasťahovaniu. Ak hľadáte bývanie alebo investičnú príležitosť, byt s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,990 € 3617 €/m²

Predaj, Apartmán vhodný pre podnikanie, Podhájska

Reality Podhájska

Apartmán | Termálna | 27 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izb. byt s balkónom, pri HRADE, Krátka ul., BA Staré Mesto EXPIS REAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krátka | 80 m²

Exkluzívne iba u nás: Priestranný 2 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta, v jedi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt v atraktívnej lokalite – Legionárska, Račianske mýto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Legionárska | 86 m²

Ponúkame Vam na predaj slnečný veľkometrážny tehlový 3-izbový byt v atraktívnej lokalite – Legi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 3709 €/m²

Novinka
Novinka

🔑 Byt, ktorý čaká na váš vlastný príbeh | 3-izbový byt – Ondavská, Košice Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Nie každý hľadá kompletne prerobený byt podľa vkusu niekoho iného. Niekto chce priestor, ktorý

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 3231 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM garážové státie, Ovocné sady, Bratislava – Ružinov, EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 14 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kryté garážové parkovacie státie číslo 238 v projekte PODZEMNÝCH GARÁŽÍ Ov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TOP! na prenájom 1,5i luxusný apartmán Košice-Juh klímatizácia

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1,5i byt po úplne veľmi štýlovej a modernej rekonštrukcii. Byt sa nachádza

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

850 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

3-izbový penthouse s veľkolepými terasami a neskutočným výhľadom na panorámu mesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 164 m²

V prestížnej časti Bratislavy – Staré Grunty – vznikol moderný projekt s iba 10 bytmi. Štyri z

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 2713 €/m²

ATLANTIS | POSLEDNÁ JEDNOTKA – Rodinná vila so súkromím a slnkom v Daya Nueva

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Sú miesta, kde kupujete nehnuteľnosť. A potom sú miesta, kde kupujete životný štýl. Táto dvojp

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na predaj

287,000 € 2225 €/m²

ATLANTIS | Exkluzívne apartmány na golfovom ihrisku len 15 minút od pláží Alicante

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

ATLANTIS Property Vám predstavuje ALLURE – moderné apartmány a duplexy na predaj v prestížnej l

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj

240,000 € 1765 €/m²

Nebytový priestor na podnikanie v centre Bratislavy – Karadžičova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Karadžičova | 42 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v modernom projekte Karadžička, ktorý predstavuje ideálnu

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

94,990 € 2262 €/m²

ATLANTIS | Posledný voľný apartmán v modernom projekte v San Miguel de las Salinas

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

ATLANTIS Property Vám ponúka exkluzívny projekt moderných apartmánov v atraktívnej oblasti San

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj

184,990 € 1542 €/m²

ATLANTIS | TM Tower Benidorm staňte sa majiteľom apartmánu v najvyššej budove

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Atlantis Property Vám predstavuje jeden z najvyšších rezidenčných projektov v Európe, ktorý men

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj

530,000 € 6235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

**REZERVOVANÉ** SKY PARK 2-izbový dizajnovo zariadený byt na 20. poschodí – prestížna adresa s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 52 m²

Len máloktoré bývanie v Bratislave dokáže spojiť ikonickú architektúru, prestížnu adresu a okam

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 7096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 4-izbový byt v štandarde s kuchynskou linkou a nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 89 m²

Tento 4-izbový byt je silnou voľbou pre rodinu, ktorá chce priestor, svetlo a kvalitnú dispozíc

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,990 € 5393 €/m²

ATLANTIS | More ako váš každodenný horizont – limitovaná kolekcia apartmánov

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Atlantis Property Vám prináša exkluzívny 14-apartmánový projekt priamo na pláži – skutočná 1. l

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj

740,000 € 5286 €/m²

ATLANTIS | Unikátne moderné apartmány s bazénom medzi horami a morom

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

ATLANTIS Property Vám ponúka exkluzívny rezidenčný projekt v L’Alfàs del Pi (Alicante), kde sa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj

210,000 € 3621 €/m²

ATLANTIS | Predaj apartmánov v Torrevieja – moderné bývanie 600 m od pláže

Reality Španielsko

1 izbový byt | Španielsko

ATLANTIS Property vám predstavuje jedinečný moderný rezidenčný projekt v centre Torrevieja, kto

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj

157,000 € 3413 €/m²

Variabilný nebytový priestor s potenciálom loftu v centre Bratislavy – Karadžička

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný nebytový priestor v projekte Karadžička, ktorý vyniká svojou fle

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 3521 €/m²

Ideálny priestor pre ambulanciu alebo kliniku v centre mesta – Karadžička - možnosť odpočtu DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | 96 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vhodný pre zdravotnícke alebo estetické služby v projekte

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 3521 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Rodinné domy na predaj (22994)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Upresniť hľadanie