HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Žiar nad Hronom, MEZANÍN - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 85 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

110,500 € 1300 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ DVA STAVEBNÉ POZEMKY S VÝHĽADOM NA KARPATY – NEPREMEŠKAJTE PRÍLEŽITOSŤ POSTAVIŤ SI DOM V PRÍRODE

Reality Košolná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 755 m²

V exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie PAKTIV s.r.o. ponúkame na predaj dva stavebné pozemky

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Košolná

93,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

Chata v srdci Malých Karpát

Reality Dobrá Voda

Chalupa, rekreačný domček | Dobrá Voda | 96 m²

Chata s úžitkovou plochou 96 m² prešla pred dvomi rokmi rekonštrukciou. Zabudnite na starosti s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

111,900 € 1166 €/m²

Stavebný pozemok v Moravanoch nad Váhom (418 m²)

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 418 m²

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – nová obytná lokalita, Moravany nad Váhom Realitná kancelária real

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

77,330 € 185 €/m²

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Exkluzívny 4‑izbový rodinný dom v Dvorníkoch pri Hlohovci – pokojné bývanie s výbornou dostupno

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 518 €/m²

EXKLUZÍVNE: Celé podlažie v centre Piešťan s projektom apartmánov

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Nitrianska 755 | 374 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN Predaj celého podlažia s projektom apartmáno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT 60 m², LEOPOLDOV

Reality Leopoldov

1 izbový byt | Šulekovská | 60 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT 60 m², LEOPOLDOV – ŠULEKOVSKÁ ULICA TEL.ČÍSL

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Leopoldov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

6-izbový rodinný dom v obci Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Biely Kostol | 340 m²

Realitná kancelária BIČIAR vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 6-iz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Predaj rodinného domu, Sládkovičova, Sládkovičova, Hlohovec

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Sládkovičova | 280 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

225,000 € 804 €/m²

Moderný rodinný dom v Ratkovciach s priestrannou dispozíciou a výbornou dostupnosťou

Reality Ratkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v malebnej obci Ratkovce, ktorá sa nachádza v Trnavsk

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ratkovce

459,000 € 1836 €/m²

PREDANÉ/Predaj rodinného domu, Seredská, Seredská, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 140 m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v mestskej časti Šulekovo – Hlohovec

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

154,000 € 1100 €/m²

Veľkorysý pozemok s obrovským potenciálom v Dolných Orešanoch

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | Dolné Orešany | 115 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok so

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

139,000 € 1209 €/m²

Rezervované/ predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 69.7 m²

Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Vinohradská ulica, Hlohovec TEL.ČÍSLO: 0

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

154,000 € 2209 €/m²

Veľkorysý stavebný pozemok Cífer

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Cífer | 1,017 m²

Veľkorysý stavebný pozemok s výbornou šírkou – Cífer Reality BIČIAR Vám ponúka na predaj atrakt

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

357,990 € 352 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v tichom srdci Dolného Dubového

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 790 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája vidiecky pokoj s výbornou dostupnosťou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

Cena dohodou

Predaj 3-izbového bytu, Michalská, Michalská, Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Michalská | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Hlohovci – skvelá ponuka Ponúkame na predaj priestranný 3-

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Buková - Prievaly

Reality Buková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 502 m²

Na predaj samostatný stavebný pozemok nachádzajúci sa na rozhraní obcí Buková a Prievaly.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Buková

34,900 € 70 €/m²

Dom v jednej z najkrajších častí Devína s unikátnym výhľadom

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Bratislava - Devín | 245 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj exkluzívne bývanie v trojpodlažnom dome s dvoma byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

669,900 € 2734 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt na Čajkovského ulici v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Čajkovského | 29.71 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt na Čajkovského ulici v Tr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

132,000 € 4443 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA: Tehlový dom na rekonštrukciu alebo asanáciu – Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 453 m²

ZNÍŽENÁ CENA: Tehlový dom na rekonštrukciu alebo asanáciu – Boleráz Realitná kancelária Realit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Boleráz

99,990 € 221 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Bottovej (93m2)

Reality Trnava

3 izbový byt | J.Bottu | 93 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 3i byt (93 m²) s 3 vstupmi a možnosťou mezonetu POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 2677 €/m²

Lukratívny pozemok v obci Pavlice

Reality Pavlice

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,500 m²

Predaj lukratívneho pozemku v obci Pavlice – 1 500 m² s možnosťou rozdelenia Ponúkame na preda

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Pavlice

200,000 € 133 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA

Reality Hlohovec

4 izbový byt | M.Bela | 80 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA BÉLA TEL.ČÍSLO : 0910 6

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Hlohovec

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Cífer 2 prémiové stavebné pozemky

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Cífer | 508 m²

NA PREDAJ: 2 prémiové pozemky so šírkou 27 m – Cífer Reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka dva v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

179,900 € 354 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Rodinné domy na predaj (22996)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie